افتتاح واحد قرنطینه دامپزشکی شهرستان یزد واقع در میدان میوه و تره بار

لینک کوتاه
میدان میوه و تره بار

واحد قرنطینه دامپزشکی شهرستان یزد، واقع در کمربندی استان، میدان میوه تره بار شهرداری یزد افتتاح گردید.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد، این واحد با حضور مدیرکل دامپزشکی استان یزد، ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان، ریاست نظام دامپزشکی استان یزد، شهردار و دیگر مسئولان شهرستان افتتاح گردید.

علی فاتحی نیا؛ مدیرکل دامپزشکی استان یزد در این مراسم ضمن تبریک هفته دامپزشکی، با بیان شعار سومین روز از هفته دامپزشکی مبنی بر دامپزشکی امنیت غذایی، تولید دانش بنیان افتتاح این مرکز را گامی موثر در حفظ بهداشت و  سلامت عمومی جامعه عنوان نمود.

فاتحی نیا گفت: این مرکز جهت صدور پروانه بهداشتی و کد رهگیری برای خودروهای حمل دام، نهاده های خوراک دام و فراورده های خام دامی افتتاح گردیده و نقش موثر در تسهیل امور رانندگان ایفا می نماید.

وی افزود: وجود این مرکز تضمین کننده سلامت مواد مصرفی شهروندان و اطمینان خاطر هرچه بیشتر آنان از فراورده خام دامی مصرفی می گردد.

مدیرکل دامپزشکی استان یزد گفت: عوامل دامپزشکی در راستای جامه عمل پوشاندن به شعار دامپزشکی، مبنی بر سلامت غذا از مزرعه تا سفره تلاش می کنند تا شهروندان آسودگی خاطر داشته باشند.

وی با اشاره به وجود 800 نوع بیماری مشترک دامی گفت: نقش مهم و تأثیرگذار دامپزشکی بر هیچکس پوشیده نیست و این نهاد سلامت محور همواره با انجام نظارت های مستمر و برنامه های کنترلی، پیشگیری و مبارزه با بیماری های دامی در راستای انجام رسالت خود تلاش می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *