سیاست و شرایط استفاده

لینک کوتاه

وب سایت طلوع یزد براى جمع آوری و اطلاع رسانی مهمترین اخبار اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و سایر گروه های خبری در استان یزد ایجاد شده است و در سطح اینترنت در هر کجا قابل دسترسی می باشد.

دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانین ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى “سیاست، شرایط استفاده و الزامات” این سایت را پذیرفته اید.

شرایط و مقررات

با وجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت ممیزی اطلاعات جمع آوری شده در سایت بکار رفته است اما به هیچ وجه نمیتوان دقت و صحت آنها را تضمین یا ادعا نمو‌د. بنابراین سایت “طلوع یزد” هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوری شده از سایتها، اشخاص و یا شرکت‌ها را به عهده نمی‌گیرد.

استفاده ، مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد و سایت “طلوع یزد” تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.

اطلاعات این سایت توسط خبرنگاران، نویسندگان، منابع رسمی و هر گونه بانک اطلاعاتی موجود و در دسترس این سایت جمع اوری شده است.

سایت “طلوع یزد”، جهت تامین هزینه های خود از نمایش آگهی ها استفاده می‌کند ولی تعهدی نسبت به محتوای تبلیغات ندارد و تضمینی در مورد صحت اگهی ها نمی دهد و در این زمینه سایت “طلوع یزد”، هیچ گونه مسولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و این سایت صرفا نمایش دهنده اگهی دهندگان است.

هرگونه پیام یا مطلبى از جمله اخبار ، آگهی، عکس، ویدئو و غیر آن که به سایت “طلوع یزد” ارسال مى‌گردد غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد. تمامی اطلاعات ارسال شده به سایت مى‌تواند توسط سایت و کاربران آن به هر منظورى و بصورت غیر محدود برای باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و یا ارسال و الصاق بکار رود.

سایت “طلوع یزد” در مقابل اطلاعات سایتهای دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده شده باشد و یا لینک آن در سایت قرار داشته باشد، مسئول نیست.

ارائه خدمات این سایت ایجاد حقی برای کاربران آن یا شخص ثالث نخواهد داشت و در صورت لزوم، سایت “طلوع یزد” می تواند با صلاحدید خود از ارایه هر گونه خدمات در هر زمان به کاربران و بازدیدکنندگان خودداری نماید.

اخبار، اسناد و مدارک موجود برروی این وبسایت ممکن است شامل اشکالات تحریری یا غیرعمدی باشد. اما ما این حق را برای خود محفوظ میداریم که در هر زمان و در صورت صلاحدید خود ، نسبت به رفع هر نوع اشکال و یا حذف قسمت یا قسمت هائی از سایت اقدام نماییم.

هرگونه سوءاستفاده از نام وب سایت “طلوع یزد” لینک وب سایت “tolooeyazd.ir” ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده پیگیری قانونی صورت خواهد گرفت.

سایت “طلوع یزد” در هر زمان مى تواند با به روز کردن «سیاست و شرایط استفاده» درج شده در این صفحه را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.

سیاست حریم خصوصی

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. مانند آدرس IP و ادرس ایمیل، دستگاه کاربر و … با هدف تشخیص نظرات هرزنامه و ارائه خدمات بهتر.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا بدانیم آیا از آن استفاده می‌کنید و در صورت استفاده پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه(تصویر اواتار) شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید یا برای ما ارسال نمایید، در صورت شامل شدن با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) یا هر گونه داده های متای چسبیده به عکس برای ما و سایر بازدیدکنندگان قابل دسترسی و استخراج است

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت شما از کوکی ها استفاده کنیم. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات را پر کنید و زمانی که نظر دیگری را می نویسید این داده ها فیلدها را به صورت خودکار تکمیل می‌کنند.

اگر از برگه ورود و عضویت در سایت بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته به طور مداوم ثبت می شوند. اگر شما در هنگام ورود گزینه “به یاد داشته باشید” را انتخاب کنید، جلسه شما در سایت برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر ممکن است رفتاری دقیقا مانند بازدید از آن وب سایت داشته باشند که در اینصورت این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، شما را ردیابی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند. این مورد تنها مربوط به این سایت نیست و تمامی سایت ها این قابلیت را دارند و تنها ما آن را به شما اطلاع رسانی نموده ایم.