اقدام زیبای بانوی یزدی در روز تولدش

لینک کوتاه

بانوی یزدی همزمان با فرارسیدن سالروز تولدش، در اقدامی زیبا با پرداخت مبلغ ۳۵ میلیون تومان زمینه آزادی یک زندانی غیر عمد را از زندان فراهم کرد.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ بانوی یزدی با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان یزد و بررسی پرونده های موجود در این ستاد ، مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال مانده بدهی یک محکوم مالی جرائم غیر عمد را پرداخت نموده و با این اقدام خیرخواهانه در آزادی این زندانی و بازگشت وی به آغوش گرم خانوده سهیم گردید.

این بانو که تمایلی به فاش شدن نام و تصویرش نداشت در خصوص این اقدام خداپسندانه چنین گفت: هر ساله در روز تولدم اقدام به کاری مینمایم تا این روز در خاطر من ثبت گردد و سال جدید زندگی خود را با خیر و برکت آغاز نمایم، به همین منظور در سال جاری تصمیم گرفته تا مبلغی را در حد توان خود جهت آزادی یک زندانی جرائم غیر عمد که از نعمت خانواده به دور است را پرداخت نمایم.

گفتنی است این بانو سال گذشته نیز در روز تولدش مبلغ ۱۵ میلیون تومان و سال ماقبل آن نیز مبلغ ۱۰ میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد پرداخت نموده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *