جانشین ستاد اربعین استان یزد:

ثبت نام قطعی ۱۱هزار یزدی در پیاده روی اربعین تاکنون

لینک کوتاه
زائرین اربعین

معاون استاندار یزد با بیان اینکه پس از دو سال محرومیت مردم از پیاده روی اربعین، امسال با موج عظیمی از زائرین روبرو خواهیم بود گفت: تاکنون ثبت نام 11 هزار نغر در استان قطعی شده و قطعا در روزهایی آتی این روند سیر صعودی شدیدتری خواهد داشت.

به گزارش طلوع یزد به نقل از صبح ساباط، جلسه تامین امکانات و تجهیزات موکب داران اربعین حسینی به ریاست مهندس علی اکبر عزیزی جانشین ستاد اربعین استان یزد تشکیل شد.

در این جلسه عزیزی با بیان اینکه پس از دو سال محرومیت مردم از پیاده روی اربعین، امسال با موج عظیمی از زائرین روبرو خواهیم بود گفت: تاکنون ثبت نام ۱۱ هزار نغر در استان قطعی شده و قطعا در روزهایی آتی این روند سیر صعودی شدیدتری خواهد داشت.

معاون استاندار یزد ادامه داد: باید تمام امکانات و ظرفیت های استان برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی به کار گرفته شود مخصوصا در زمینه حمل و نقل، که نباید زائران کوچکترین نگرانی بابت این موضوع داشته باشند.

عزیزی در بخش دیگری از سخنانش بر ضرورت تسریع روند صدور گذرنامه برای زائرین اربعین تاکید کرد و افزود: بر همین اساس با همراهی پلیس مهاجرت و گذرنامه زمان فعالیت دفاتر پلیس+۱۰ که مراجعه کننده داشته باشند تا ساعت ۲۲ در نظرگرفته شده است.

وی توصیه کرد: مردم عزیز اقدام برای دریافت گذرنامه را به روزهای آینده موکول نکنند و در اسرع وقت نسبت به این مهم اقدام نمایند.

گفتنی است در این جلسه بر برنامه ریزی جهت ساماندهی حمل و نقل زمینی، ایجاد پروازهای ارزان قیمت، تامین سوخت و مواد غذایی، تدابیر برپایی موکب در کشور عراق و تسهیل سفر اربعین زوار تاکید شد.

شایان ذکر است مرز رسمی تردد زوار اربعین یزدی، مرز چزابه تعیین شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *