دانشجو معلمان جهادی پیش‌رو در عرصه آموزش رایگان

لینک کوتاه
آموزش رایگان

دانشجو معلمان جهادگر یزدی در مناطق محروم شهر یزد برای تدریس رایگان به دانش آموزان مناطق کم برخوردار در تابستان مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش طلوع یزد،مهدی لازمی مسئول گروه جهادی پسران دانشگاه فرهنگیان در این باره گفت: ده نفر از دانشجویان جهادی دانشگاه فرهنگیان یزد از ابتدای تابستان در چهار نقطه از محلات و مناطق کم برخوردار شهر یزد حضور داشتند که فعالیت اصلی دانشجویان تشکیل کلاس تقویتی برای کودکان و دانش آموزان محروم به شمار می‌رود.

وی در ادامه افزود:در منطقه آزادشهر،حسن آباد و حسین آباد ریسمانی بیشترین حضور را داشتیم و همه کلاسها در یکی از مدارس این مناطق با حضور میانگین ۲۵ دانش آموز برگزار می‌شد.

این دانشجوی جهادگر در ادامه اضافه کرد: گروه ما امسال یک اردوی جهادی ،تربیتی به سیستان و بلوچستان نیز داشت که فعالیت ها حول محور آموزشی،عمرانی، بهداشتی بود.

لازمی در رابطه با چگونگی برنامه های گروه جهادی در سیستان و بلوچستان نیز گفت: در مدت ده روز اردوی ما در روستای دور افتاده این استان دانش آموزان با استعدادی راهم نیز شناسایی کردیم که پس از اردوی جهادی نیز از طریق تلفن پیگیر درسهایشان هستیم.البته تعدادی بسته بهداشتی و آموزشی را نیز به کودکان این منطقه از طرف گروه جهادی دانشگاه فرهنگیان هدیه دادیم.

مسئول گروه جهادی دانشجویی دانشگاه فرهنگیان افزود: از عید غدیر نیز توسط همین گروه تعدادی بسته آموزشی و لوازم التحریر بین کودکان مناطق محروم توزیع گردید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *