سالن ورزشی سرپوشیده محله مریم آباد در چند قدمی بهره برداری

لینک کوتاه
نکونژاد

عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: با بهره برداری سالن ورزشی سرپوشیده امام سجاد (ع) در محله مریم آباد با مساحت حدود هزار متر مربع میتوان از این مکان علاوه بر فعالیت های مختلف ورزشی در مواقع بحران استفاده کرد.

به گزارش طلوع یزد، نیکونژاداظهار داشت: مجموعه ورزشی سرپوشیده امام سجاد (ع) با اتمام مرحله نصب کف پوش، برق کشی و تهیه وسایل سرمایشی و گرمایشی به بهره برداری می رسد.

وی می گوید: طی یک هفته آینده کف پوش سالن ورزشی نصب و تکمیل خواهد شد و علاقه مندان به ورزش میتوانند در ساعاتی از روز در این سالن سرپوشیده به فعالیت ورزشی بپردازند.برای استفاده سالن در ساعت های مختلف اختصاص اعتبار برای برق کشی و تهیه وسایل گرمایشی فرمایشی نیز ضرورت دارد.

عضو شورای اسلامی شهر یزد در پایان گفت: این مجموعه ورزشی با هدف افزایش سرانه ورزشی و تفریحی در محله مریم آباد شهر یزد ساخته شده است. امید است با بهره‌برداری از آن بخشی از نیازهای جوانان و نوجوانان به امکانات ورزشی تأمین شود و این افراد بتوانند اوقات فراغت خود را به خوبی و با استفاده از ظرفیت این مجموعه سپری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.