مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد:

وجود ذخایر استراتژیک کافی جهت مصارف پائیزه و زمستانه کشاورزان

لینک کوتاه

 

به گزارش طلوع یزد به نقل از  روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد،محمدحسن زارعیان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد بیان کرد: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد از لحاظ تامین کود مورد نیاز کشاورزان استان در پائیز و زمستان هیچ گونه کمبودی ندارد.

وی افزود : ذخایر استراتژیک استان هم اکنون شامل 12000 تن انواع کودهای شیمیایی می باشد که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل 60 درصد افزایش داشته است. در حال حاضر استان یزد دارای بیش از 8800 کود ازته ، بیش از 2400 تن انواع کود فسفاته و بیش از 540 تن انواع کود پتاسه بعنوان ذخیره استراتژیک می باشد.

زارعیان ادامه داد: کشاورزان محترم می توانند با مراجعه به مدیریت های جهاد کشاورزی مربوطه و بر اساس نوع  و میزان محصول کشت شده، کود شیمیایی تخصیصی خود را به صورت حواله الکترونیک از کارگزاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در سراسر استان دریافت نمایند.

وی در آخر اضافه نمود: ذخایر استراتژیک فعلی ذخیره مطمئن و قابل اتکایی است که با پیش بینی استقبال گسترده کشاورزان عزیز از مصرف کود ها به ویژه کودهای فسفاته و پتاسه در سال جاری قطعا سال پرمصرفی را در مصرف کودهای کشاورزی خواهیم داشت که افزایش کمیت و کیفیت محصولات کشاورزی را به دنبال دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *