معاون عمرانی استاندار یزد:

اقدام سازمان همیاری در کاشت نهال به فرهنگی برای واحدهای تولیدی استان تبدیل شود

لینک کوتاه

 


محمدجواد ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در مراسم کاشت ١٠٠٠ اصله نهال زیتون در مجموعه تولید شن و ماسه ، آسفالت و بتن سازمان همیاری شهرداری های استان واقع در منطقه ‌چم تفت که به یاد شهدای همیشه جاوید استان در وسعت بیش از یک هکتار برگزار شد، اظهار کرد: اقدام سازمان همیاری در کاشت نهال می تواند به فرهنگی برای واحدهای تولیدی استان تبدیل شود.
ابوالحسینی پس از کاشت نهال زیتون در واحد تولیدی چم سازمان همیاری شهرداری های استان ، اظهار کرد: کاشت نهال و درخت در واحدهای صنعتی و به ویژه در مناطقی که بیابانی هستند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و کاشت ١٠٠٠ اصله نهال زیتون در منطقه تولیدی چم به همت سازمان همیاری شهرداری‌های استان بهترین راهکار برای کنترل کربن و گرد و غبار و عوارض و موضوعات تولیدات صنعتی و کارگاهی است.
رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان خاطرنشان کرد: تعمدا برای آغاز برنامه های روز درختکاری و هفته درختکاری مجموعه تولید شن و ماسه ، آسفالت و بتن سازمان همیاری را برای کاشت نهال انتخاب کردیم و اقدام سازمان همیاری شهرداری‌های استان در کاشت نهال می تواند به فرهنگی برای واحدهای تولیدی استان تبدیل شود.
ابوالحسینی ادامه داد: ‌شایسته است صاحبان صنعت و واحدهای تولیدی همان طور که در حوزه اقتصادی تلاش شان مثمرثمر است و موجب اشتغال و
افزایش تولید در استان می شوند؛ دقت نظر داشته باشند عوارض و مشکلاتی که ناشی از تولیدات است و آلودگی هایی که در این رابطه ایجاد می شود را
‌کنترل کنند و کاهش دهند و این مهم با استاندارد سازی فرآیند تولید و افزایش پوشش گیاهی و به ویژه درخت کاری در واحدهای تولیدی و صنعتی امکان پذیر است.
معاون عمرانی استاندار یزد خاطرنشان کرد: بدون شک نگهداری و حفظ درختان و افزایش پوشش گیاهی نیازمند مشارکت مردم و فرهنگ سازی است ‌که امیدواریم‌ بتوانیم با کاشتن نهال و درخت به ویژه در هفته درختکاری در حفظ منابع طبیعی بیش از گذشته کوشا باشیم.

مجموعه تولید شن و ماسه ، آسفالت و بتن سازمان همیاری شهرداری های استان یزد واقع در منطقه چم تفت با سابقه تولید بیش از ۳۰ سال در حال حاضر بیش از ۲۰ محصول بتنی، انواع دیوارهای پیش ساخته بتنی در متراژ های مختلف، آسفالت ‌و انواع شن و ماسه را تولید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *