نیاز امروز جامعه، تحول آفرینی و امید بخشی است

لینک کوتاه
نسل جوان

رئیس شورای قضایی استان یزد، گفت:‌ دوران تحول و تعالی قوه قضاییه و نیاز امروز جامعه، مدیریت جهادی، تحول آفرینی و امید بخشی برای نسل جوان است.

به گزارش طلوع یزد، غلامعلی دهشیری در نشست شورای قضایی استان یزد، اظهار داشت: مدیریت جهادی و انقلابی نیازمند جهاد تبیین است تا افکار عمومی نیز در جریان برنامه ها و اقدامات انجام شده قرار گیرد.
وی بر حضور در اجتماعات مردمی، ارائه میزهای خدمت و مشاوره و قرار دادن وقت مضاعف برای ارباب رجوع تأکید کرد و گفت: اتخاذ رویکرد تبیینی و بیان دستاورد های انقلاب اسلامی و با ارائه آمار های مقایسه ای باید در دستور کار قرار گیرد.
این مقام قضایی، با اشاره به اهمیت نسل جوان و نوجوان در جامعه ابراز داشت: حضور در مدارس در جمع های دانش آموزی و نشست های بحث و تبادل نظر با شوراهای دانشجویی یکی از رسالت های مهم قضات در دوره ی کنونی است.
وی تصریح کرد:‌ عدم روایتگری اول و بموقع مسوولان و خلأ اطلاع رسانی صحیح و اصولی با جوسازی، دروغ پردازی و پروپاگاندای غربی پر می شود، به گونه ای که گذشت حق الناسی قصاص نفس را در مقابل یک جرم امنیتی قرار می دهند و در یک قیاس اشتباه، ماهیت عدالت محور قوه قضاییه را زیر سئوال می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *