مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان تاکید کرد:

آمادگی کامل سازمان همیاری برای همکاری و تعامل با شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

لینک کوتاه
عظیمی زاده

محمدرضا عظیمی زاده مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان یزد در دیدار با شهردار طبس بر آمادگی کامل این سازمان برای همکاری و تعامل بیشتر با شهرداری ها و دهیاری ها در اجرای پروژه‌های عمرانی تاکید کرد.

به گزارش طلوع یزد، «محمدرضا عظیمی زاده»مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان در دیدار با «محمد نصیری» شهردار طبس ‌‌تصریح کرد: ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن در استان ‌یزد به سازمان همیاری شهرداری ها سپرده شده که تاکنون ساخت بیش از ٣ هزار واحد در قالب این طرح در دستور کار قرار گرفته و در حال اجراست.
عظیمی زاده ادامه داد: به دنبال آن هستیم به عنوان یار و یاور دولت در پروژه های شهری به صورت جدی وارد شویم و سازمان همیاری شهرداری های استان برای همکاری و تعامل بیشتر با شهرداری ها و دهیاری ها در اجرای پروژه های عمرانی و با کیفیت قابل قبول آمادگی کامل دارد. مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ‌های استان در پایان خاطر نشان کرد: سازمان همیاری در استان یزد ۱۷ پروژه فعال در شهرهای یزد، مهریز، اشکذر و ‌زارچ در دست اجرا دارد و این پروژه ها با قوت و قدرت و حمایت شورای مسکن استان در حال انجام است.
محمد نصیری شهردار طبس نیز در این دیدار شهر طبس را دارای آب و هوای مناسب در فصل پاییز و زمستان و یکی از مقاصد اصلی گردشگران داخلی برای بهره بردن از زیبایی های این شهر دانست و اظهار امیدواری کرد: بتوان در حوزه مدیریت شهری پروژه مشترکی را با سازمان همیاری شهرداری های استان یزد آغاز کرد و در نهایت به بهره برداری رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *