حمایت از «رویداد تاثریا» برای تسریع در حل نیازهای فناوارانه استان یزد

لینک کوتاه

محمد دهقان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد با اشاره به برگزاری رویداد تاثریا در استان یزد اظهار کرد: حل نیازهای فناورانه و اولویت دار که در دایره ارزش تولید استان یزد تعریف می شود نیازمند هم افزایی و هم گرایی نخبگان به عنوان رفع کنندگان این مسائل و سرمایه گذاران به عنوان پشتیبان آن ها است که رویدادهای موفقی مانند تاثریا می توانند به این مسئله سرعت دهد.

دهقان با اشاره به ضرورت تجمع و هم افزایی تمام ظرفیتهای برای رفه نیازهای فناورانه و سرمایه گذاری در این بخش ابراز کرد: رویداد «تا ثریا» به دنبال آن است که تمام ظرفیت‌ها را برای رفع نیازهای فناورانه با رویکرد سند تحولی یزد پای کار بیاورد و با توجه به برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی یزد در این سند، از این رویداد حمایت خواهیم کرد.

وی با اشاره به برگزاری این رویداد در آبان ماه سال جاری عنوان کرد: تا ثریا می تواند به تکمیل زنجیره سرمایه گذاری استان در حوزه فناوری های نو کمک کند و با توجه به اهمیت موضوع و برای شتاب توسعه استان بر اساس سند یزدنوین، از سرمایه گذارانی که علاقه مند به سرمایه گذاری در استان یزد هستند دعوت میکنم در این رویداد نقش آفرین باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *