ضرورت ساماندهی کیوسک های شهر یزد/ ارتقای امنیت پارک ها در خصوص رضایتمندی شهروندان

لینک کوتاه
زارع.شورا

رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری با بیان اینکه کیوسک های سطح شهر زیبنده شهر جهانی یزد نیست بر ضرورت ساماندهی کیوسک ها تاکید کرد.

به گزارش طلوع یزد، زارع اظهار کرد:‌افزایش نامتعارف ابعاد کیوسک و جانمایی نامناسب برخی از دکه‌ها با مبلمان شهری همخوانی نداشته و موجب آلودگی بصری و نازیبایی در سیما و منظر شهری شده است.

به گفته وی متاسفانه دکه های مطبوعاتی رسالت اصلی خود را کنار گذاشته و برخی از آن ها عملکرد غیر مطبوعاتی به خود گرفته اند.

رئیس کمیسیون خدمات پ محیط زیست شهری تاکید کرد: باید شهرداری برای ایجاد نظام منسجم برای ساماندهی کیوسک ها در شهر میراث جهانی یزد چاره ای بی اندیشد.

زارع در خصوص نارضایتی مردم از امنیت پارک ها نیز گفت: امروزه مقوله امنیت شهری به ویژه در فضاهای عمومی مانند پارک ها و فضاهای سبز که همواره مامنی برای آرامش، آسایش و تفریح شهروندان است، حائز اهمیت بسیاری است.

وی ادامه داد: شهروندی که برای دقایقی با خانواده اش وارد پارک می شود میخواهد با خیال راحت در کنار خانواده اوقات فراغت خود را بگذراند.

این موضوع نیازمند ایجاد امنیت مناسب از سوی شهرداری در پارک ها و بوستان ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *