ایمن سازی ایستگاه های آتش نشانی به نفع تمام مردم شهر/آتش نشانان نجات بخش جان مردم

لینک کوتاه
سیفی

رئیس شورای اسلامی شهر یزد اظهار داشت:هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی، روز جهادگران میدان حوادث و روز تجلیل از مقام مردانی است که جنس شان، جنس ایثار و شهادت است.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد در جلسه علنی شورا ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع گفت:آتش نشانان افرادی هستند که جانشان را به خطر می اندازند تا نجات بخش جان دیگران باشند.

به گفته وی در روز ۷ مهر سال ۱۳۵۹ دشمن بعثی پالایشگاه آبادان را مورد حمله قرار داد که در پی این حمله، آتش گسترده ای در پالایشگاه ایجاد شد. نیرو های آتش نشانی برای مهار آتش به پالایشگاه ورود کردند اما متأسفانه هواپیمای دشمن بار دیگر اقدام به بمباران پالایشگاه کرد و در این حادثه تعداد زیادی از آتش نشانان غیور ایران به شهادت رسیدند.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد خاطر نشان کرد: هرساله برنامه هایی در زمینه آتش نشانی برای ترویج ایمنی، پیشگیری حوادث، چگونگی ایمن سازی شهر و همچنین یادآوری حماسه آفرینی های آتش نشانان در شهر های مختلف کشور از جمله شهر یزد برگزار میشود‌.

سیفی تاکید کرد: ایمن سازی ایستگاه های آتش نشانی، تجهیز و آموزش در زمینه آتش نشانی و مهار خطر، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری سودمندی به شمار می رود که به نفع تمام مردم شهر است.

سیفی در خصوص تجهیز ایستگاه های آتش نشانی شهر یزد افزود: شهرداری یزد نیز در راستای تجهیز ایستگاه های آتش نشانی، به تهیه دستگاه های اخفا حریق، ژنرال های قوی برق و دستگاه های مختلف و مورد نیاز ایستگاه ها اقدام کرده است.

وی با اشاره به حادثه دو سیل اخیر در یزد نیز گفت: در حادثه سیل امسال آتش نشانان شهر یزد در صحنه حضور داشتند و با فعالیت و تلاش خالصانه به مردم و شهر خدمت رسانی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *