اولین سفر استانی سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

لینک کوتاه
سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

حضور دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی، سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ریاست جهاد دانشگاهی کشور، هفدهمین نشست ستاد نوآوری، فناوری و اقتصاد دانش‌ بنیان یزد، برگزار شد.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری استان یزد، در این نشست دکتر دهقانی فیروزآبادی، به خصوصیات شهروندان یزدی و نقش پررنگ آن ها در حوزه اقتصاد و دانش ‌بنیان اشاره کرد و به طرح مباحثی در مورد حوزه های دانش بنیان پرداخت.

به گفته سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری: ۴۸ درصد از شرکت های موجود را شرکت‌های دانش ‌بنیان تشکیل می ‌دهند که سبب توسعه بازار و فروش می ‌شوند و اکوسیستم دانش بنیان ما توسعه نمی ‌یابد مگر با توسعه بازار و توسعه فروش آن ها.

سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جهمهوری و رئیس جهاد دانشگاهی کشور افزود: جهاد دانشگاهی نهادی ارتباط دهنده میان علم و فرهنگ می باشد و تاکید کرد که این مرکز باید پناهگاهی برای نخبگان باشد و وظیفه دارد به عنوان یک رکن، حامی استارتاپ ها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *