ضرورت نظارت بر قرارداد ها و پیمان های شهرداری یزد

لینک کوتاه
نیکونژاد

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر یزد در جلسه این کمیسیون مطرح کرد: نظارت بر قرارداد ها و پیمان های شهرداری جهت آسیب شناسی در راستای انضباط مالی، پیشگیری از تخلفات و خشکاندن گلوگاه های فساد ضرورت دارد.

به گزارش طلوع یزد، نیکونژاد در چهل و ششمین جلسه کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر یزد ضمن دعوت از مدیر امور نظارت بر پیمان های شهرداری و مدیر دبیرخانه کمیسیون حفاری های شهرداری گفت: این دو بخش به عنوان ناظرین عالی این کمیسیون در امور مربوط به پیمان ها و قرارداد ها هستند.

وی ادامه داد: در اجرای قرارداد ها و پیمان ها باید به گونه ای عمل شود که خدا، قانون و عدالت، محور تصمیمات و نظارت  بر عملکرد پیمانکاران طرف قرارداد با شهرداری باشد.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر یزد گفت: در این راستا با نظارت دقیق، ضمن جلوگیری از فساد، شفاف سازی تعهدات پیمانکاران، آموزش لازم به کارکنان، حراست از بیت المال صورت میگیرد. باید نسبت به پیگیری و الزام پیمانکاران به تعهدات خود اقدامات لازم انجام شود و در نهایت با پیمانکاران تسویه حساب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *