معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد خبر داد:

استقرار ۱۳۰۰ پایگاه «شور عاطفه‌ها»در استان یزد

لینک کوتاه
شور عاطفه ها

۱۳۰۰ پایگاه "شور عاطفه‌ها" کمیته امداد استان یزد هدایای نیکوکاران را برای کمک به دانش آموزان نیازمند دریافت می‌کنند.

به گزارش طلوع یزد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی اکبر سلمانی محمد آبادی، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد با اشاره به برگزاری رویداد ملی “شور عاطفه‌ها” در سراسر کشور گفت: ۱۳۰۰ پایگاه شور عاطفه‌ها کمیته امداد استان یزد هدا‌یای نقدی و غیر نقدی نیکوکاران را برای کمک به دانش آموزان نیازمند دریافت می‌کنند.

وی افزود: پویش”شور عاطفه‌ها” و دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی خیرین، ۲۳ و ۲۴ شهریورماه در محل پایگاه‌های سطح شهر، ۲۵ شهریورماه در محل مصلی‌های نماز جمعه و در روز یکشنبه ۱۰ مهرماه در سطح مدارس برگزار خواهد شد.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: با کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار استان در قالب پویش “شور عاطفه‌ها” مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد تهیه و در بین آن‌ها توزیع می‌شود.

وی تصریح کرد: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ و همچنین کد دستوری# ۰۳۵*۸۸۷۷* تلفن همراه برای سهولت در پرداخت کمک‌ها در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: سال گذشته مردم نیکوکار و خیراندیش یزدی ۶۵ میلیارد ریال به پویش “شور عاطفه ها” کمک کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *