دردومین روز ازهفته دولت;

افتتاح 27 طرح عمرانی ورزشی بهداشتی با اعتبار 168 میلیاردتومان دربهاباد

لینک کوتاه

در دومین روز ازهفته دولت درآئینی با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری یزد ، فرمانداروامام جمعه وجمعی ازمسئولان 27 طرح مختلف با اعتباری بالغ بر 168 میلیاردتومان در شهرستان بهاباد افتتاح وکلنگ زنی شد.

به گزارش طلوع یزد،معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد درآئین افتتاح این طرحها ضمن تبریک هفته دولت وگرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت شهیدان رجائی و باهنر به خدمات دولت در مناطق استان اشاره کرد واظهارداشت : باید خدمات و تلاش‌های دولت برای رفاه مردم در جامعه تبیین و منعکس شده تا سبب امیدواری بیشتر مردم شود.
علی اکبرعزیزی در ادامه با اشاره به خدمات دولت سیزدهم دریک سال گذشته گفت: این دولت با شجاعت و جدیت، در یک سال گذشته خدمات ارزنده‌ای را انجام داده که شاید کمتر به آن پرداخته شده و تبیین شده است.
وی افزود: هفته دولت حاوی این پیام است که دولت‌مردان، کارگزاران و ما مسئولان و مدیران باید در مشی و سبک مدیریتی خود، شهیدان رجایی و باهنر را الگوقراردهند.
عزیزی با اشاره به اینکه خدمت به مردم با جلب همکاری اقشار مختلف جزو اهداف دولت است افزود: خدمت رسانی به مردم با مشارکت همه آحاد جامعه و تلاش مضاعف مدیران باید با قوت و درایت در استان پیگیری شود.
معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد درحال اجرا بودن طرح‌ها و پروژه‌های مهم در نقاط مختلف این شهرستان را از برکات نظام اسلامی و دولت دانست و گفت: از هر فرصت و ظرفیتی برای پیشبرد شهرستان در حوزه‌های مختلف استفاده می‌کنیم و هفته دولت، بهترین مناسبت برای تبیین خدمات دولت به مردم است.
معاون استانداریزد درمراسم افتتاح مرکز جامع سلامت احمدآباد بهاباد بر خطر پیری جمعیت اشاره کردو اظهارداشت : مردم نسبت به فرزند آوری درجامعه توجه کافی داشته باشند تا رشد جمعیت در جامعه اضافه شود و اقدامات خوبی دردولت سیزدهم برای ازدواج ومسکن جوانان صورت گرفته است .
درادامه این مراسم فرمانداربهاباد درسخنانی ضمن تبر یک هفته دولت وگرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت شهیدان رجائی وباهنر ، اهتمام دولت سیزدهم به تکمیل طرح‌های نیمه تمام گذشته را پاس داشت و گفت: هدف ما دراین دولت اتمام کارهای نیمه تمام سالهای قبل بوده است .
طرحهای افتتاح شده درشهرستان بهاباد ، افتتاح سالن ورزشی اتحاد وساختمان اداری ورزش وجوانان بهاباد بااعتباری بالغ بر 61 میلیاردریال ،کلنگ زنی آغاز عملیات اجرائی احداث مخزن 5 هزار متر مکعبی آب شهری بهاباد با اعتبار پیش بینی شده 195 میلیاردریال ، بهرهبرداری از پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان بنستان بهاباد با اعتباری بالغ بر 190 میلیاردریال ، بهره برداری از جاده ارتباطی پرکان – ببروئیه با اعتباری بالغ بر 90 میلیاردریال ، آغاز عملیات اجرائی کلنگ زنی کشتارگاه صنعتی طیور بهاباد درروستای فردوسیه آسفیچ بااعتبارپیش بینی شده 800 میلیاردریال ، کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرائی ساخت اورژانس بین جاده ای روستای درب هنز بهاباد به همت خیر حاج محمد حیدری ، افتتاح وبهره برداری از مرکز جامع سلامت روستای احمد آباد بخش مرکزی بهاباد و افتتاح اورژانس بین جاده ای طریق الرضا در جاده بهاباد چادرملو از جمله طرحهائی بود که پیش از ظهر امروز در بهاباد با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری ، فرماندار ، امام جمعه و رئیس شورای شهر و جمعی از مسئولان ومدیران کل به بهره برداری رسید .
انتهای پیام/
دردومین روز ازهفته دولت
مزار شهدای دفاع مقدس بهاباد غبارروبی و عطر افشانی شد
در دومین روز از هفته دولت با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری یزد ، فرماندار ، امام جمعه ، شهردارورئیس شورای شهر و مدیران دستگاه‌های اجرایی با حضور در گلزار شهدای بهشت محمدی بهاباد و نثار گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرده و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شهرستان با آرمان‌های آنها تجدید میثاق کردند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد دراین مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس وشهدای دولت ،حضور در مزار مطهر شهدا را در راستای پیمان با شهدا خواند و گفت: ما با شهدایی که از عزیزترین سرمایه خود در راه دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و نظام و آرمانهای والای مردم گذشتند و همچنین با شهیدان رجایی و باهنر بار دیگر عهد و پیمان می بندیم که ادامه دهنده راه پر افتخار آنها باشیم.
علی اکبرعزیزی بیان داشت : ما به عنوان مسئولین نظام در هر جایگاه و سمتی اگر در مسیری غیر از خدمت رسانی به مردم و جلب رضایت آنها حرکت کنیم، مدیون شهدا خواهیم بود.
وی ادامه داد: شهدا، جانبازان و آزادگان جان خود را برای حفظ دستاوردها و آرمان های انقلاب اسلامی فدا کردند و امروز وظیفه ماست تا یاد آنان را گرامی بداریم و قدردان آنان باشیم.
معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد افزود: به فرموده امام راحل نگذاریم که پیشکسوتان جهاد و خون و شهادت در پیچ و خم های زندگی به دست فراموشی سپرده شوند؛ یاد و نام آنان باید در سطح میدان کار باشد تا ایثار و فداکاری آنان به نسل های آینده منتقل شود.
شهرستان بهاباد دردوران دفاع مقدس 158 شهید تقدیم انقلاب اسلامی نموده است .
انتهای پیام/


 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *