۵ ایده برتر رویداد ملی «ریورس پیچ» عملیاتی می‌شود

لینک کوتاه
مدیریت مصرف انرژی

۵ ایده برتر رویداد ملی «ریورس پیچ» با حمایت شرکت توزیع نیروی برق استان یزد عملیاتی می‌شود.

به گزارش طلوع یزد به نقل از خبرگزاری آنا دانشگاه آزاد یزد، نشست تحلیل نتایج نخستین رویداد ملی «ریورس پیچ»، شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با حضور محمدرضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، نوید نصیری‌زاده معاون پژوهش و فناوری، مریم نیری مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد یزد و مدیران شرکت توزیع برق استان، توسط منتخبان اعضای هیئت علمی این رویداد به منظور کاربردی‌سازی ایده‌های ارائه‌شده منتهی به تفاهم‌نامه میان طرفین برگزار و بحث و گفت‌گو انجام شد.

این نشست مشترک با هدف عملیاتی‌کردن پروژه‌های منتخب ارائه شده در رویداد ملی (ریورس پیچ) با عنوان «پژوهش و مدیریت مصرف» به منظور جلب مشارکت مشترکان خانگی، تجاری و عمومی در مدیریت بهینه انرژی برق و راه‌اندازی دبیرخانه دائمی مشترک شرکت توزیع نیروی برق استان یزد و دانشگاه در سالن کنفرانس شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار شد.

رویداد ملی «ریورس پیچ»، هشتم تیر ۱۴۰۱ (مقارن با روز نامگذاری شده توسط شرکت توزیع نیروی برق) در هفت محور و در قالب ۱۹ مسئله و چالش در راستای بهینه‌سازی مصارف مشترکان تجاری و خانگی با ارائه بیش از ۴۰ ایده و راهکار به دبیرخانه این رویداد برگزار شد. در نهایت، پنج ایده برتر این رویداد ملی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد یزد پس از تحلیل ایده‌ها برای پیاده‌سازی و عملیاتی کردن طرح خود با حمایت شرکت توزیع نیروی برق استان انجام می‌شود.

ایده‌های برتر رویداد «ریورس پیچ» شامل موضوعاتی مانند کاربرد گیمیفیکیشن در فرهنگ سازی مدیریت مصرف انرژی بر بستر سایت و اپلیکیشن‌های شرکت توزیع (مجری طرح: محمدرضا دهقانی اشکذری)، گت وی مورد استفاده در BMS به DNP۳ (مجری طرح: ابوالفضل ارباب تفتی)، هوشمندسازی مقرون به صرفه چیلر‌های نصب شده در انواع ساختمان‌ها شامل اداری، تجاری، آپارتمان‌ها و … (مجری طرح: امیر عباس علومی)، جایگزینی گاز به عنوان محرک سیستم‌­های سرمایشی (مجری طرح: امین سعید) و ارائه مدلی برای تحلیل کلان داده‌های برق مشترکان خانگی و تجاری با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشین توسط ابوالفضل گندمی ارائه شد که به عنوان طرح‌های قابل اجرا توسط هیئت داوران در این رویداد ملی برگزیده شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *