امام جمعه یزد:

اداره صحیح استان در گرو همت بلند مسئولان است

لینک کوتاه

امام جمعه یزد گفت: مسئولان کشور و استان باید بدانند که برای حفظ این انقلاب باید همچون امام راحل (ره) نسبت به تصمیم های گرفته شده، محکم و باصلابت بود.

به گزارش طلوع یزد، آیت الله محمدرضا ناصری در گردهمایی ائمه جمعه با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع) اظهار داشت: بنابر گفته امام صادق (ع)، همت کوتاه، نداشتن راهکار و تدبیر در مشکلات و ضعف در تصمیم های گرفته شده باعث عقب افتادن هر ملت و کشوری می شود.
وی افزود: مسئولان کشوری و استانی باید این حدیث را سرلوحه کار و اقدامات خود در تمامی امور قرار دهند تا بتوانند شرایط و مسائل مهم کشوری را به درستی اداره کنند.
امام جمعه یزد موفقیت و پیشرفت در مسیرهای مختلف زندگی را در گرو همت بلند دانست و تصریح کرد: همت بلند لازمه پیشرفت و دستیابی به اهداف در هر ملتی است و با توجه به سخن امام علی (ع)، باید برای رسیدن به خواسته های خود با گام هایی استوار و محکم و نگاهی رو به جلو، حرکت کرد.
ناصری افزود: مسئولان کشور باید همانند امام راحل (ره)، همتی بلند و گام هایی استوار داشته باشند تا بتوانند امور کشوری را با قاطعیت به سرانجام برسانند.
امام جمعه یزد راهکار یابی و تصمیم گیری درست و به موقع را از مهمترین نکات برای کشور داری دانست و گفت: باید نسل جدید را به گونه ای تربیت کرد که قدرت تفکر و تعقل در آن رشد یابد و با صلابت و استواری در مسیر خود و با حفظ استقلال هویتی و شخصیتی، بتواند تصمیم های لازم را در کم ترین زمان ممکن اتخاذ کند.
ناصری با تاکید بر ایستادگی بر تصمیم اتخاذ شده، تصریح کرد: امام خمینی (ره) همواره برای تصمیمی که گرفته بود، ایستادگی کرد به گونه ای که انقلاب اسلامی رقم خورد و مسئولان کشور و استان باید بدانند که برای حفظ این انقلاب باید همچون امام راحل (ره) نسبت به تصمیم های گرفته شده، محکم و باصلابت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *