مدیر شهرداری منطقه چهار یزد خبر داد:

پیشگیری از رخداد یک معظل اجتماعی

لینک کوتاه

مدیر شهرداری منطقه چهار یزد گفت: با حضور جمعی از مسئولان، در رابطه با زباله های تولید شده توسط اصناف و رهاسازی آن در محل نامناسب، تصمیماتی اتخاذ شد.

به گزارش طلوع یزد، سید ابوالفضل کشفی مدیر شهرداری منطقه چهار یزد در نشستی، اصناف را آیینه تکاپو و زیبایی شهر برشمرد و از آنها خواست تا با همکاری بیش از پیش با شهرداری، در راستای شهر بدون زباله تلاش کنند.

او افزود: مقرر شد تا اصناف باتوجه به تقویم روزانه ای که در اختیار آنها قرار میگیرد، زباله های خود را جمع آوری شده، در مکان مناسبی قرار دهند.

مدیر شهرداری منطقه چهار یزد تصریح کرد: اصنافی که زباله های تولیدی آنها بیش از حد است، باید در ظروف سربسته قرار دهند و از ریختن آنها در پل ها، جوی ها و باغچه خیابان ها اجتناب کنند.

رحمیدل معاونت خدمات شهری شهرداری یزد نیز در ادامه، ضمن تشکر از برگزاری این نشست، از تداوم اینگونه هم اندیشی ها در دیگر مناطق شهرداری یزد خبر داد و افزود: افرادی که کیسه های زباله خود را بر روی ماشین میگذارند و در حال حرکت باعث آلودگی خیابان می شوند، با رصد دوربین های نظارتی اعمال قانون و جریمه خواهند شد.

در ادامه حسنی رییس اتاق اصناف یزد نیز برگزاری اینگونه هم اندیشی ها را مثبت ارزیابی کرد و اظهار امیدواری نمود که اتحادیه های اصناف با شهرداری نهایت همکاری را داشته و در جهت کاهش آلودگی زیست محیطی تلاش خواهند کرد.

با حضور رئیس اتاق اصناف، روسای اتحادیه های اصناف یزد، معاون خدمات شهری شهرداری یزد، رئیس مرکز شبکه بهداشت شهرستان یزد، مدیرعامل سازمان پسماند، رئیس اداره اجرائیات مرکزی شهرداری و به میزبانی شهرداری منطقه چهار یزد، در رابطه با زباله های رهاسازی شده در خیابان، جوی‌ها و پل ها، تصمیماتی اتخاذ شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *