رئیس مجمع نمایندگان استان یزد:

عدالت ورزشی باید در تمام شهرستان های استان یزد دیده شود / از ورزشکاران استان جهت اعزام به مسابقات حمایت کنید

لینک کوتاه

دکتر جوکار رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با تاکید بر اینکه باید از ورزشکاران استان جهت اعزام به مسابقات حمایت شود، گفت: عدالت ورزشی باید در تمام شهرستان های استان یزد دیده شود .

به گزارش. طلوع یزد، با حضور معاون مالی اداره کل ورزش و جوانان استان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد در دفتر جوکار نماینده مردم، ضمن ارائه گزارش عملکرد به بیان گزارشی از وضعیت کنونی پروژه های نیمه در شهرستان های یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن پرداختند.

دکتر جوکار در این جلسه با اشاره به اهمیت ورزش و جوانان، گفت: دو بخش مهم (ورزش و جوانان) در قالب یک وزارتخانه قرار گرفته که مکمل یکدیگر هستند. اگر بتوانیم مردم را جهت شرکت در فعالیت های ورزشی بسیج کنیم، قدرمسلم سبب نشاط و شادابی بالاتر جامعه می شود.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با تاکید بر اینکه فعال کردن مجموعه ورزش استان یزد یکی از راهبردهای اصلی و اساسی اداره کل ورزش و جوانان استان باید باشد، اظهار داشت: یکی از موارد بسیار مهمی که باید در دستور کار اداره کل قرار گیرد، تکمیل و اتمام پروژه های نیمه تمام ورزشی در سطح استان بویژه ورزشگاه بزرگ یزد است که سالیان متمادی بصورت ناتمام باقی مانده است.

وی با اشاره به اینکه هیئت های ورزشی استان یزد باید فعال تر از گذشته باشند، افزود: ما در استان باید به گونه ای عمل کنیم تا هیئت های ورزشی پویاتر و فعال تر از گذشته بوده و در این زمینه انگیزه داشته باشند و حمایت های لازم نیز از این هیئت ها صورت پذیرد.

نماینده مردم به حمایت از ورزشکاران استان جهت اعزام به مسابقات بین المللی اشاره کرد و گفت: این حمایت تفاوتی بین ورزش های تیمی و فردی نیست زیرا در حال حاضر بسیاری از ورزشکاران استان جهت اعزام به مسابقات با مشکلات مالی بسیار زیادی مواجه هستند که مسئولان ورزشی استان باید در این خصوص چاره اندیشی کند تا ورزشکار با دغدغه کمتر به مسابقات اعزام شود.

جوکار با تاکید بر عدالت در توزیع امکانات در تمام شهرستان های استان یزد، اذعان داشت: نباید به نابرابری در جامعه دامن زد و عدالت ورزشی باید در همه شهرستانهای استان به صورت یکپارچه دیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *