رئیس اتحادیه طلا و جواهر در سومين همایش تخصصی طلا و جواهر کشور در یزد عنوان کرد:

همکاری صنعت طلا و جواهر و مد و لباس فصل تازه ای در توسعه خواهد بود

لینک کوتاه

رئیس اتحادیه طلا و جواهر در سومين همایش تخصصی طلا و جواهر کشور در یزد عنوان کرد: افزایش مصرف طلا و جواهر راهکار افزایش تولید خواهد بود که همکاری صنعت طلا و جواهر و مد و لباس فصل تازه ای در توسعه این دو صنعت ایجاد خواهد کرد.

به گزارش طلوع یزد، محمد کشتی آرای رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در سومین همایش طلا و جواهر کشور در یزد عنوان کرد: تبادل اطلاعات و به روز شدن از مزیت‌های برگزاری همایش‌های تخصصی است و ما برای اینکه در عرصه طلا و جواهر عقب افتادگی‌های قبلی را جبران کنیم و با دنیا به رقابت بپردازیم باید همایش‌های تخصصی را تداوم دهیم.

کشتی آرای با تاکید بر استفاده از تکنولوژی جدید در صنعت طلا و جواهر، گفت: تکنولوژی جدید که وارد عرصه صنعت طلا و جواهر شده برای پیشبرد این صنعت کارساز خواهد بود.
وی طلای دست دوم فروشی، فضای مجازی و طلای کم عیار را از چالش‌های صنعت طلا و جواهر عنوان کرد و گفت: برای اینکه بر این مسائل غلبه کنیم باید به تکنولوژی و علم روز در صنعت طلا و جواهر بپردازیم.

کشتی آرای راهکار افزایش تولید را افزایش مصرف دانست و گفت: رسانه تخصصی، مجلات، استفاده از تکنولوژی و برگزاری همایش‌های تخصصی می‌توانند به عنوان عامل توسعه در تولید مطرح شوند.

این فعال عرصه طلا با اذعان به اینکه تولید طلای ایران در چند سال اخیر افت داشته، اظهار کرد: یکی از دلایل این افت را می‌توانیم عرضه طلای دست دوم بدانیم.

کارشناس و متخصص ارشد طلا و جواهر کشور از ایجاد صندوق طلا در بورس کالا خبر داد و تصریح کرد: مردم می‌توانند به جای جابجایی فیزیکی طلا، اوراق طلا را در شبکه بورسی بدون محاسبه مالیات خرید و فروش کنند و این یکی از تازه‌ترین خبرهای صنعت طلا و جواهر کشور است.

کشتی آرای عرضه طلا و جواهر را در جشنواره ها و نمایشگاه های ملی مد و لباس پیشنهاد کرد و گفت: یکی از راهکارهایی که به افزایش تولید طلا می انجامد حضور صنعت طلا و جواهر در کنار صنعت مد و لباس است که فصل تازه ای در توسعه خواهد بود‌.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *