دومین جشنواره بانوان یزدی توانمند آغاز به کار کرد

لینک کوتاه

دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی ورزشی بانوان یزدی توانمند امروز در بوستان چهارده معصوم محله آزادشهر گشایش یافت.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ، دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی ورزشی بانوان شهر میراث جهانی یزد با عنوان «بیتا» در ۸۰ غرفه در راستای توانمند سازی و ایجاد فضایی شاد برای بانوان در بوستان چهارده معصوم محله آزادشهر آغاز بکار کرد.

مصطفی زارع زاده، معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ، چهارشنبه شب، در آیین افتتاحیه این جشنواره گفت: این جشنواره به منظور حمایت از مشاغل خانگی و همچنین فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات تولیدی بانوان توانمند یزدی برپا شده و نقش مهمی در اقتصاد خانواده ها نیز دارد و همچنین در حاشیه این جشنواره غرفه های متعدد فرهنگی و ورزشی برپا شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه استقبال خوبی از اولین جشنواره بیتا در فرهنگسرای بانوان محله حسن آباد صورت گرفت و اکنون دومین جشنواره در بوستان چهارده معصوم با تعداد غرفه ها و برنامه های بیشتر از قبل در راستای توانمندسازی و ایجاد فضایی شاد برای بانوان برپا شده است و امیدواریم این غرفه ها بتوانند ساعتی فرح بخش را برای بانوان بازدیدکننده فراهم آورد.

برپایی غرفه ابربازی ها ، بازی های رومیزی و فعالیت متنوع ورزشی هیجانی، غرفه پایش سلامت در زمینه آگاهی رسانی و تست انواع بیماری های فراگیر اعم از فشار خون، قند و بیماری های خاص بانوان، غرفه صحبت های دخترانه و انجام بحث های روز و پاسخ به سوالات فرهنگی و عقیدتی دختران ، غرفه مشاوره خانواده با حضور کارشناسان خبره ، غرفه کتابخوانی و مقر کتاب، غرفه های محصولات مشاغل خانگی ، غرفه پاسخگویی به شبهات، و همچنین گعده های دوستانه غرفه های دومین جشنواره بیتا را تشکیل میدهند.

یادآور میشود دومین جشنواره فرهنگی، اجتماعی و ورزشی بانوان شهر میراث جهانی یزد با عنوان بیتا (بانوان یزدی توانمند امروز) به مدت سه شب از ۱۰ الی ۱۲ آبان ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در بوستان بانوان چهارده معصوم، فلکه سوم آزادشهر برپا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *