رفع مشکلات دفع آب های سطحی در منطقه چهار شهرداری یزد

لینک کوتاه

مدیر منطقه چهار شهرداری یزد از برگزاری مانور مدیریت بحران با هدف آمادگی واحد های خدمات رسان ستاد بحران منطقه در برابر بارندگی و هدایت آب های سطحی خبر داد.

به گزارش طلوع یزد، سید ابوالفضل کشفی گفت: باتوجه به تغییرات آب و هوایی و هشدارهای هواشناسی، مانور مدیریت بحران با حضور اعضای ستاد بحران منطقه چهار به صورت میدانی برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این مانور را، آمادگی هرچه بیشتر و یکپارچگی واحدهای خدمات رسان در هنگام بارش باران و جلوگیری از ایجاد بحران های ناشی از آن مطرح کرد.

کشفی اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی و سرمایه گذاری های صورت گرفته، مشکلات دفع آب های سطحی در محلات خیرآباد، عیش آباد و بخشی از خیابان شهید پارسائیان و بلوار جانباز حل شده است.

وی افزود: رفع مشکلات سه راه آزادشهر، بیست متری آزادی (مسجد بتول) و بلوار آزادگان و قسمت هایی از سطح منطقه نیز در حال انجام است.

مدیر منطقه چهار شهرداری یزد عنوان کرد: امسال حدود ۲۰۰ میلیارد ریال برای پروژه های هدایت آب های سطحی، لوله گذاری، کانال های آب رو و دیگر اقدامات برای جلوگیری از خسارت ناشی از بارندگی، اعتبار در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است این مانور با حضور حمید رضا رحیمدل معاون خدمات شهری شهرداری یزد و هیئت همراه برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *