پیگیری های نماینده مردم جهت راه اندازی قطارهای سریع السیر یزد-تهران و بالعکس

لینک کوتاه

جلسه ای با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت رجا، مسئولانی از سازمان تامین اجتماعی کشور و دکتر محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با موضوع آخرین بررسی ها جهت شروع به کار قطارهای سریع السیر در یزد برگزار شد.

به گزارش طلوع یزد، دکتر جوکار در این خصوص، گفت: با توجه به بازدیدهای تیرماه امسال که از خط بازسازی قطارهای ترنست یزد به تهران داشتم، جلسه ای پیرامون بررسی اقدامات انجام گرفته در سه ماه گذشته برگزار شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد اضافه کرد: در این جلسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته از لحاظ فنی و روند بازسازی قطارها توسط مدیرعامل شرکت رجا و معاون فنی شرکت ارائه شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر خط جهت تردد قطارهای سریع السیر یزد- تهران و بالعکس باید از سوی شرکت راه آهن اختصاص یابد، افزود: جهت پیگیری این موضوع تماس های تلفنی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر راه و شهرسازی انجام و نسبت به تخصیص خط تاکید شد که امیدوارم با همکاری مجموعه های مربوطه شاهد راه اندازی این خط در آینده نزدیک باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *