به همت اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان یزد برگزار گردید:

برگزاری نشست کمیته تولیدی پیش همایش تحقق شعار سال 1402 “مهارتورم،رشد تولید”

لینک کوتاه

کمیته تولیدی پیش همایش تحقق شعار سال 1402 "مهارتورم،رشد تولید" با حضور فعالان صنایع، بهره برداران معادن، صادرکنندگان و بازرگانان استان یزد در محل اداره کل صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان یزد، در این نشست پیرامون راهکارهای ارائه کاهش ناترازی انرژی برق در بخش صنعت، تسهیل و توسعه تجارت خارجی، مردمی سازی تولید و اقتصاد، کاهش تورم 12 قلم کالای اساسی و مهم در استان بحث و تبادل نظر شد.

همچنین دیدگاههای مهار تورم و رشد تولید، مانند مردمی شدن اقتصاد، رشد تولید نیازمند ارتباط صنعت با دانشگاه، پشتکار همگانی، مولد سازی منابع کم بازده و راکد و تحقق شعار سال با اتحاد مراکز علمی و تصمیم گیر مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.

در ادامه تعدادی از اصحاب تولید نیز در این جلسه به بیان دیدگاه‎ها و دغدغه‎ها و راهکارهای پیشنهادی خود برای بهبود وضعیت تولید و صنعت استان پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *