آغاز به کار جشنواره «بیتا» با هدف آموزش و ایجاد نشاط در بین بانوان یزدی

لینک کوتاه

اولین جشنواره فرهنگی اجتماعی ورزشی بانوی یزدی توانمند امروز آغاز بکار کرد

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط‌عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، نخستین جشنواره استانی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با عنوان “بانوی یزدی توانمند امروز” با حضور نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی، شهردار شهر میراث جهانی یزد، رئیس شورای اسلامی شهر، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، و برخی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر آغاز به کارکرد.

مرادی مسئول اداره امور بانوان سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری در رابطه با برگزاری این جشنواره اظهار داشت: براساس سیاست و هدف گذاری انجام شده برگزاری این جشنواره ها با محوریت بانوان یزدی در شش ماه دوم سال در محلات، بوستان ها و فرهنگسراهای مختلف شهر یزد ادامه خواهد داشت‌.

وی ادامه داد: ایجاد شادی و نشاط در جامعه بانوان یزدی و همچنین ایجاد بستری برای رشد و توانمندسازی بانوان به صورت جدی از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد پیگیری و برنامه های متعددی در این زمینه در دست اجرا دارد.

مسئول اداره امور بانوان سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری یزد حمایت از بانوانی که در مشاغل خانگی مشغول به فعالیت هستند را دیگر رویکرد و هدف گذاری این سازمان ذکر و تصریح کرد:در حاشیه این جشنواره غرفه هایی برای عرضه و فروش محصولات این بانوان ایجاد می شود تا زمینه های رشد و شناسایی این افراد در سطح جامعه فراهم شود.

شایان ذکر است: اولین جشنواره «بیتا» در محل فرهنگسرای بانو واقع در محله حسن آباد با هدف معرفی بانوان خلاق و نوآور یزدی تا ۸ مهرماه از ساعت ۱۸ الی ۲۱ برای بازدید عموم دایر است.
درحاشیه برگزاری این جشنواره غرفه‌های مشاغل خانگی، غرفه آموزشی و مشاوره و مسابقات ورزشی هیجانی، برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *