سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ‌مطرح کرد:

یادواره شهدای رسانه، گامی در جهت فرهنگ سازی اخلاقیات و رفتار شهدا در جامعه

لینک کوتاه

 

به گزارش طلوع یزد، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: برگزاری یادواره‌ای مانند شهدای رسانه استان می‌تواند در فرهنگ‌سازی و توسعه اخلاقیات، رفتار و سبک زندگی شهدا برای گسترش این ارزش ها در نسل‌های مختلف جامعه به ویژه اهالی رسانه که خواص اثرگذار جامعه هستند در راستای حرکت به سوی جامعه آرمانی بسیار موثر باشد.

مصطفی زارع زاده ادامه داد: شهدا مظهر شجاعت، تواضع، از خودگذشتگی و ایثار هستند و در تاریخ کمتر نمونه ای از این صفات نیک می بینیم که گرامیداشت یاد و خاطره شهدا می تواند در راستای تبیین این ویژگی ها موثر باشد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد افزود: برگزاری دومین یادواره شهدای رسانه استان یزد نیز می تواند ما را در این مسیر یاری کند و به نوعی در جهت شناخت بیشتر ابعاد شخصیتی شهدا و معرفی آنها به جامعه موثر باشد.

زارع زاده گفت: در این فضای جنگ نرم، شهدا به عنوان نماد و الگوی عملی منویات امامین انقلاب حائز اهمیت هستند، از این رو برای تقویت خودباوری ملی و صدور آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزاری چنین یادواره هایی لازم است.

وی ادامه داد: شهدا بزرگ مردانی بودند که در مقابل دشمن و نفوذ آنها در تمام ابعاد ایستادگی کردند و یکی از پیام های مهم شهدا جلوگیری از نفوذ جریانات دشمنان انقلاب در عرصه های مختلف کشور است.

زارع زاده خاطرنشان کرد: جانفشانی و مجاهدت برای حفظ دین و رضای خدا موجب ماندگاری انسان خواهد شد و شهدای عزیز چون با اخلاص و ایمان به خدا مجاهدت کردند خدای متعال بهترین نوع مرگ که همان شهادت است را نصیب آنها کرد و شهیدان با برخورداری از مقام شهادت، ماندگار شدند.

لازم به ذکر است، یادواره شهدای رسانه استان در 31 مردادماه در محل امامزاده سید جعفر محمد (ع) یزد و به همت بسیج رسانه استان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *