رئیس شورای اسلامی شهر یزد ‌مطرح کرد:

شهدای رسانه ملی و اصحاب رسانه، پرچم‌داران امت و رسولان جامعه

لینک کوتاه
سیفی

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: اصحاب رسانه، به‌عنوان پیامبران جامعه پرچم‌داران امت و رسولان جامعه هستند‌.

به گزارش طلوع یزد، عزیزالله سیفی رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه برگزاری یادواره شهدای خبرنگار استان کاری ارزشمند و تاثیرگذار است، اظهار کرد: اجر و ثواب کار شهدای رسانه بالاتر از رزمندگانی است که با دشمن می‌جنگند، چرا که اگر قلم به دست‌ها، آن روز در میدان‌های نبرد نبودند، نمی‌توانستند رزم بی‌امان رزمندگان و شهدا را به نسل امروز منتقل کنند.

وی بابیان اینکه با گذشت 4 دهه از انقلاب اسلامی ایران، خون شهدا همچنان برای کشور ما و جهان بشریت امنیت، آرامش و پایداری را به ارمغان می‌آورد، ‌ادامه داد: شهدای اصحاب رسانه، مصداق بارز اشاره خداوند متعال در قرآن به شهید و شهادت هستند که با هدف پوشش اخبار رشادت‌ها و دلیرمردی‌های ارتش اسلام آماده شده بودند و در مسیری گام برداشتند تا بتوانند عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهند‌ و شهدای خبرنگار استان نیز در همین مسیر حرکت کردند.

سیفی افزود: خداوند به شهیدان رزق حسنه را وعده داده است و جا دارد که خانواده شهدای رسانه به پاسداشت این جایگاه بزرگ و منزلتی که خدا به برکت ایثار شهدا برای آن‌ها قرار داده است، قدرشناس این نعمت الهی باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد خاطرنشان کرد: امروزه بصیرت در جامعه ما بسیار حائز اهمیت است و باید مناسبت‌هایی مانند یادواره شهدای خبرنگار استان را که نسیمی به جان‌های ما می‌وزد به‌عنوان یک آموزه در مکتب بشریت و انسان‌ سازی ارج نهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *