دیدار مدیر آموزش و پرورش بهاباد به همراه کارکنان اداره با امام جمعه شهرستان

لینک کوتاه

علیرضا قطب الدینی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد امروز صبح به همراه کارکنان اداره با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام بشکانی دیدار کردند

به گزارش پایگاه خبری طلوع یزد به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان بهاباد، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد به همراه جمعی از کارکنان این اداره با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

علیرضا قطب الدینی در این دیدار گفت: در جامعه امروزی مهمترین عرصه، عرصه فرهنگی و اجتماعی است که نقش اساسی آن به عهده آموزش و پرورش می باشد.

وی گفت: از لحاظ سواد و مغزها، آموزش و پرورش سرمایه دارترین نهاد می باشد.

قطب الدینی افزود: بزرگترین و آسیب زاترین انحراف، انحراف فرهنگیست که آموزش و پرورش در این زمینه نقش مهمی را بر عهده دارد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباداظهار داشت: از زمانی که در این سمت مشغول به کار شدم هدفم پیشرفت و ارتقای سطح آموزش و پرورش شهرستان بوده و خواهد بود.

وی در ادامه گفت: دانش آموزان امانت هستند که باید آنها را ساخت و تحویل جامعه داد.

قطب الدینی در پایان گفت: در شرایط کنونی، دشمن آموزش و پرورش و دانش آموزان را مورد هدف قرار داد که باید خیلی مواظب باشیم.

در ادامه امام جمعه شهرستان بهاباد،حجت الاسلام بشکانی با تایید این سخن که دشمن در شرایط فعلی آموزش و پرورش را نشانه گرفته است، گفت: تهاجم فرهنگی دانش آموزان را مورد هدف قرار داده است و باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا بتوانیم نقشه های دشمن را خنثی کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *