راه اندازی آزمایشگاه بتن در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

لینک کوتاه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: آزمایشگاه حوزه بتن با استاندارد ISO/ IEC۱۷۰۲۵ راه اندازی شده است.

به گزارش طلوع یزد، با حضور علی اکبری، نماینده تام الاختیار ریاست در هیات امنا استان یزد، عبدالله محمدی مدیر کل شبکه پژوهشی دانشگاه، محمدرضا دهقانی اشکذری ریاست دانشگاه، حمید مطهری مدیر کل استاندارد استان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی یزد، آزمایشگاه بتن دانشگاه افتتاح شد.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در این مراسم گفت: این آزمایشگاه تنها دارنده گواهینامه استاندارد ISO/ IEC17025 در بین تمامی دانشگاه های استان اعم از دولتی و غیر دولتی است.

دهقانی اشکذری در ادامه افزود: از این پس مجموعه‌های ساختمان سازی، می‌توانند نمونه‌های بتن خود را به این آزمایشگاه ارسال کرده تا در اینجا انواع آزمایش‌ها انجام شد و در صورت تائید بتوان مجوز آن صادر کرد.

وی اعلام کرد: این آزمایشگاه فضایی فراهم کرده تا در حوزه آموزش، دانشجویان رشته‌های عمران، با فضای کار آشنا و فرآیند آزمایش‌های علمی را تجربه کنند.

شایان ذکراست این مجوز به کوشش دکتر زهره بهشتی پور(رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد)، مجری پیاده سازی و استقرار آزمایشگاه استاندارد، مدیر ارشد و مدیر کیفی و دکتر سیدهادی دهقان مدیر فنی آزمایشگاه بتن، انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *