مدیراستانداردیزد خبرداد:

تعداد بازرسی ونمونه برداری از مرز 3400 گذشت

لینک کوتاه

مدیرکل اداره استاندارد استان یزد گفت :از ابتدای امسال تا کنون سه هزارو 450موردبازرسی ونمونه برداری از واحدهای تولیدی ، خدماتی وصنفی استان انجام شده است.

 

به گزارش طلوع یزد،دکترحمیدمطهری که در جمع کارشناسان حوزه ی نظارت براجرای استاندارد سخن می گفت افزود:از تعداد گفته شده یک هزارو931مورد آن مربوط به نمونه برداری از واحدهای تولیدی تحت پوشش سطح استان می باشد که از این واحدها یک هزارو65 مورد نیز بازرسی صورت گرفته است.
این مسئول گفت: مطابق شرح وظایف وبرنامه های ابلاغی از سوی ستاد مرکزی سازمان ملی استاندارد ایران، از دیگر اقدامات این اداره کل انجام طرح طاها(طرح اجرای هماهنگ استاندارد) بوده است، که در این راستا و طی مدت گفته شده 454مورد بازرسی و نمونه برداری نیز از واحدهای صنفی سطح بازار استان انجام شده است.
مدیرکل اداره استاندارد استان درتوضیح جزئیات طرح طاها تصریح کرد:در حال حاضر براساس طرحی کشوری که از سال 1384اجرایی شده است، علاوه بر بازرسی و نمونه برداری از خط تولید و انبار کارخانه ها و واحد های تولیدی، در قالب طرح طاها وزمان بندی های مشخص، کالاهای مشمول استاندارد اجباری در مراکز توزیع و فروش سطح بازار استان نیز مورد بازرسی و نمونه برداری قرار می گیرند تا اطمینان لازم از استمرار کیفیت تولیدات حاصل شود.
وی در پایان گفت:با هدف ایجاد اعتماد و اطمینان در استان دارالعلم و دارالعباده یزد،هم راستا با طرح طاها، به منظور کنترل کیفیت و کمیت کالاها و خدمات، در قالب طرح های دیگری نظیر، عیدانه، پایش کمیت و سنجش نرخ کیفیت، اقدامات خوب و موثری تاکنون به شهروندان عزیز ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *