عضو شورای شهر یزد:

روابط عمومی شهرداری یزد مشکلات شهر را رصد و برای رفع آن پیگیری کند

لینک کوتاه

عضو شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه روابط عمومی شهرداری باید در کف جامعه حضور داشته و با مردم در ارتباط باشد، گفت: لازم است روابط عمومی شهرداری یزد مشکلات شهر را رصد و برای رفع آن‌ها چاره‌اندیشی کند.

به گزارش طل.ع یزد، مرتضی شایق با حضور در ساختمان مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری یزد ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این ساختمان، با مدیر و کارشناسان روابط عمومی شهرداری یزد گفت‌وگو کرد.
شایق در این بازدید با اشاره به اینکه روابط عمومی وظیفه‌ای بسیار سنگین و مهم بر دوش دارد، اظهار کرد: یکی از وظایف اصلی روابط عمومی بیان دستاوردها و خدمات شهرداری به مردم است.
عضو شورای اسلامی شهر یزد خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در ارتباط با فعالیت روابط‌عمومی‌ها وجود دارد این است که روابط عمومی باید به صورت مستقیم با مردم ارتباط داشته باشد.
شایق تاکید کرد: روابط عمومی‌ها باید در کف جامعه حضور داشته باشند و ضمن شنیدن حرف‌های مردم، انتقادات و مشکلات آن‌ها را به گوش مسئولان برسانند تا نسبت به رفع آن اقدام شود.
وی رصد مشکلات شهر را یکی دیگر از وظایف روابط‌عمومی‌ها دانست و تصریح کرد: روابط عمومی نباید منتظر بماند تا مشکلی را منتقل کند، بلکه باید با تشکیل تیم‌های رصد، مشکلات شهر را در نقاط مختلف شناسایی و به مدیران شهرداری منتقل کرد تا پس از آن پیگیری لازم برای رفع این مشکلات انجام شود.
عضو شورای اسلامی شهر یزد ادامه داد: روابط عمومی صرفاً وظیفه تولید خبر را ندارد و فعالیت‌های گسترده‌تری دارد، بخشی از این وظایف تولید خبر است و همین که روابط عمومی به ارتباطات تغییر نام پیدا کرده به معنای آن است که دیگر نباید صرفاً به تولید خبر اکتفا کرد و حوزه‌های مختلف مرتبط با آن را نیز باید مورد توجه قرار داد.
شایق ایجاد استودیوی رادیویی در ساختمان مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری یزد را اتفاق خوبی ارزیابی کرد و گفت: این برنامه می‌تواند زمینه بهبود فعالیت در شهرداری را فراهم کند.
وی به فعالیت‌های صورت گرفته شهرداری در حوزه بین‌الملل اشاره کرد و افزود: ظرفیت خواهرخواندگی‌ها باید به صورت اصولی مورد توجه قرار گیرد و با پیگیری این موضوع و تبیین نقش خواهرخوانده‌ها برای مردم، زمینه بهره‌گیری هرچه بیشتر از این ظرفیت فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *