رئیس شورای اسلامی شهر یزد:

مشکلات شهری الویت بندی و حل گردد

لینک کوتاه

 

به گزارش پایگاه خبری طلوع یزد؛رئیس شورای اسلامی شهر یزد در یکصدو بیست و هفتمین جلسه علنی شورا گفت: برخی مشکلات و نواقص شهر یزد مطالبه ای است که به طور مشترک شهروندان برای حل آن در ملاقات با اعضای شورا مطرح می‌کنند ازجمله چاله های خیابان که بعد از سیل اخیر نیز افزایش یافت.

عزیزالله سیفی ادامه داد: چاله های خیابان از جهت اینکه هم برای عابران هم خودرو ها ممکن است خطرناک باشد باید در کوتاه ترین زمان ترمیم و رفع گردد و انتظار می رود شهرداری برای حل این مشکل در اسرع وقت اقدام نماید.

به گفته وی: یکی دیگر مطالبات شهروندان غیراستاندارد بودن سرعت گیر ها در سطح شهر است که باعث آسیب به خودرو ها می‌شود، لازم است شهرداران مناطق برای این موضوع، دست انداز خیابان ها را بررسی و در صورت استاندارد نبودن برای حذف آن اقدام نمایند.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد افزود: روکش نامناسب آسفالت نیز از دیگر مشکلاتی است که شهروندان در ملاقات های مردمی با اعضا مطرح می کنند این مسئله نیز با نظارت بیشتر شهرداری بر عملکرد باید حل شود.

سیفی خاطرنشان کرد: به طور کلی برخی مشکلات شهری، هرروز و در رفت آمد روزانه، مردم با آن مواجه هستند از این جهت باید در الویت بررسی شهرداری قرار گیرد تا در اسرع وقت حل گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *