زمان برگزاری اختتامیه دومین جشنواره ابوذر یزد تغییر کرد

لینک کوتاه
جشنواره ابوذر

دبیر دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان یزد با اشاره به تغییر زمان برگزاری اختتامیه این دوره جشنواره استانی، گفت: طبق هماهنگی های انجام شده قرار است ویژه برنامه اختتامیه دومین دوره جشنواره ابوذر یزد و معرفی برترین های این رویداد فرهنگی و رسانه ای 16 بهمن ماه برگزار شود.

به گزارش طلوع یزد به نقل از خبرگزاری فارس در یزد، امیررضازاده صبح امروز در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اشاره به اهمیت حضور مسئولان استانی و همچنین تمام خبرنگاران و کنشگران رسانه‌ای و فرهنگی یزد در ویژه برنامه اختتامیه دومین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر، اظهار کرد: این رویداد یکی از تخصصی ترین جشنواره های رسانه ای استان یزد است که خوشبختانه امسال با مشارکت مطلوب اصحاب رسانه برگزار شد.

وی افزود: از ابتدای اعلام فراخوان دومین جشنواره ابوذر در استان یزد تا آخرین روز مهلت ارسال آثار بالغ بر ۳۹۰ اثر در قالب‌های مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که بعد از بررسی اولیه در نهایت ۲۳۵ اثر به مرحله داوری راه یافت.

دبیر برگزاری این رویداد رسانه‌ای در استان یزد گفت: این دوره جشنواره با ۱۱ قالب خبری و رسانه‌ای مختلف و حول ۱۴ محور استانی و ملی فعالیت خود را آغاز کرده است.

رضازاده گزارش تحقیقی و تحلیلی، گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدیویی، مستند و پادکست را قالب‌های تعیین شده برای دومین جشنواره ابوذر در استان یزد عنوان و تصریح کرد: تولید محتوای رسانه‌ای ویژه جامعه ایثارگری یزد، گردشگری یزد با محوریت فرهنگی اسلامی و دستاوردهای دانش‌بنیان در حوزه آب و پزشکی هم محورهای استانی تعیین شده در این دوره جشنواره است.

وی در خصوص کمیته داوران نیز خاطرنشان کرد: با هماهنگی احسان کریمی، رئیس کمیته داوران این دوره جشنواره به منظور تسریع در امر داوری و البته افزایش دقت در بررسی آثار محمودرضا رحمانی دانش آموخته علوم ارتباطات و مدیر سابق خبرگزاری ایرنا در استان نیز به کمیته داوران این دوره جشنواره ابوذر اضافه شد.

دبیر جشنواره ابوذر یزد در خصوص تغییر زمان برگزاری اختتامیه این دوره جشنواره استانی نیز اظهار کرد: با توجه به اعیاد پیش رو و تعطیلی چند روزه تیم اجرایی جشنواره با خرد جمعی تصمیم گرفتند که زمان برگزاری این ویژه برنامه را ۱۳ بهمن ماه به روز یکشنبه ۱۶ بهمن در محل سالن آمفی تئاتر برق منطقه‌ای یزد تغییر دهند.

رضازاده در پایان از تمام مدیران روابط عمومی، مدیران کل استان، مسئولان ارشد و اصحاب رسانه برای حضور پرشور در ویژه برنامه این رویداد استانی دعوت و تأکید کرد: قطعا حضور مدیران و مسئولان استانی در این رویداد فرهنگی و رسانه‌ای نوید بخش تقویت جریان مطالبه‌گری سازنده در استان خواهد بود و بیش از پیش در مسیر پیشبرد اهداف توسعه ای استان وحدت رویه‌ای موثر بین اصحاب رسانه و مدیران استان ایجاد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *