مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد:

سازمان همیاری ‌به قرارگاه سازندگی تبدیل شده است

لینک کوتاه

محمدرضا عظیمی زاده مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت‌های موجود، تصریح کرد: این سازمان به قرارگاه سازندگی در مسیر توسعه و آبادانی استان و خدمت به مردم تبدیل شده است.

 

به گزارش طلوع یزد،” محمدرضا عظیمی زاده ” مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان در مراسمی به مناسبت هفته بسیج ‌که با حضور ” سرهنگ ‌عباس جوکار” فرماند‌ه سپاه ناحیه مرکزی استان یزد و “سرهنگ ‌میثم محجوب زاده” فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری یزد در واحد تولید و ماشین‌آلات سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار شد، اظهار کرد: یک سال اخیر برای سازمان همیاری شهرداری های استان دوره ‌ای طلایی بوده و این مجموعه قوی و منسجم، تقویت شده است.
وی ادامه داد: سازمان همیاری‌ شهرداری های استان با کار جهادی، ‌مشارکت جویی در پروژه های عمرانی استان ازجمله طرح نهضت ملی مسکن و پویایی مورد نظر به قرارگاه سازندگی در مسیر توسعه و آبادانی استان و برای خدمت بیشتر به مردم تبدیل شده و شایسته است از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده شود.
عظیمی زاده ضمن اشاره به مشارکت سازمان همیاری در پروژه نهضت ملی مسکن، تصریح کرد: ‌١٧ طرح و پروژه فعال در سطح استان در شهرهای یزد، مهریز، ‌اشکذر، ‌زارچ و… با قوت درحال اجراست.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان که در جمع کارکنان و کارگران مجموعه تولید شن و ماسه، آسفالت و بتن سازمان همیاری سخن ‌می گفت، ‌خاطرنشان کرد: این واحد تولیدی که در منطقه ‌چم تفت واقع شده با سابقه تولید بیش از ۳۰ سال در حال حاضر بیش از ۲۰ نوع محصول بتنی تولید می کند که تولید دیوارهای پیش ساخته بتنی در متراژهای مختلف، انواع آسفالت ‌و بتن از آن جمله است.
وی افزود: فروش محصولات واحد تولید شن و ماسه، ‌آسفالت و بتن سازمان همیاری در سال جاری و در مقایسه با سال گذشته بیش از ۳ برابر شده است که این گواه کار جهادی و بسیجی نیروهای جوان و باتجربه، متعهد ‌و متخصص واحد تولید سازمان همیاری است.
عظیمی زاده در پایان سخنان خود تاثیرگذارترین حامی سازمان همیاری را هیئت مدیره و معاون عمرانی استاندار به عنوان رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان عنوان کرد و گفت: هر زمان سازمان از ا‌ین حمایت به طور کامل برخوردار بوده، توانسته ‌است در پیشبرد اهداف سازمانی خود و خدمت به مردم و شهروندان بهتر و موفق تر عمل کند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی استان (‌ناحیه مقاومت بسیج شهید منتظر قائم یزد) نیز در این مراسم که به همت پایگاه مقاومت بسیج حضرت امام هادی علیه‌السلام سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار شد، ‌با تقدیر از مدیریت جهادی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان و تلاش کارکنان و کارگران این سازمان، اظهار کرد: بسیج در حوزه محرومیت زدایی کارنامه بسیار درخشانی دارد و بسیجیان ‌همواره و بدون هیچ گونه چشم‌داشتی درحال خدمت رسانی به مردم در حوزه های مختلف هستند.
” سرهنگ عباس جوکار ” تصریح کرد: روحیه بسیجی خدمات گمنام و بی نام ‌و نشان و روحیه کار جهادی و ایثارگونه است که کارکنان و کارگران واحد تولید شن و ماسه، آسفالت و بتن سازمان همیاری شهرداری استان این روحیه و کار برای رضای خدا و خدمت به مردم را در عمل به خوبی نشان داد‌ه اند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *