معاون توسعه مشارکت های مردمی اعلام کرد:

کمک ۲۰ میلیارد تومانی حامیان استان یزد به ایتام در سال ۱۴۰۱

لینک کوتاه

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: مردم خیر و نوعدوست استان یزد از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد تومان به ایتام و محسنین کمک کردند.

به گزارش طلوع یزد به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی اکبر سلمانی محمد آبادی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد با اشاره به سخاوتمندی و تدّین مردم استان یزد و توجه ویژه‌ای که به خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان دارند گفت: حامیان نیکوکار یزدی از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد تومان به ایتام و محسنین کمک کردند.

وی ضمن تشکر از همراهی تمامی نیکوکارانی که کمیته امداد را در توانمند سازی محرومان و ایتام یاری می‌کنند افزود: در حال حاضر ۲۲ هزار حامی نیکوکار حمایت ۵۵۰۰ فرزند ایتام و محسنین را بر عهده دارند که در مقایسه با سال گذشته تعداد این حامیان ۲۳۰۰ نفر افزایش یافته است.

وی گفت: هم اکنون در استان هیچ فرزند یتیم و محسنین بدون حامی نیست اما باتوجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی که در خانوارهای تحت پوشش وجود دارد چشم انتظار کمک های خیران و حامیان هستند. کمک به ایتام در طول سال و از روش های مختلف امکان پذیر است و نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و یا مراکز نیکوکاری محل سکونت خویش یا مراجعه به سایت ekram.emdad.ir در این امر خداپسندانه شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *