شهید سلیمانی هم در میدان جنگ و هم در جنگ تبیین بهترین بود

لینک کوتاه
سلیمانی

ادامه راه حاج قاسم در جهاد تبیین و جنگ روایت‌ها در شرایط فعلی ضرورت دوچندانی پیدا کرده است. چراکه دشمنان ملت ایران تلاش می‌کنند تا با انواع حیل و دمیدن در مطالبات سریالی اقشار مختلف، ناتوانی دولت انقلابی و مردمی را القاء کرده و امید مردم را نسبت به بهبود وضعیت معیشت و اقتصادی کشور کاهش دهند.

امروز سردار سلیمانی یکی از نام‌آور‌ترین قهرمانان ملی و امتی ایران و جهان در میدان مقاومت و جهاد تبیین به شمار می‌رود و هر روز که از تاریخ شهادتش می‌گذرد، ابعاد بیشتری از شخصیت وجودی و خدمات وی به مردم ایران، مسلمانان منطقه و جوامع بشری روشن می‌شود.

حاج قاسم رموز موفقیت و توفیقات معنوی‌اش را از مکتب فاطمی، و زینبی فراگرفته بود که در مقابل جریان تحریف و جنگ روایت‌های امویان قابلیت خود را نشان داده بود. سردار دل‌ها سر دادن در راه اسلام را از عاشورا آموخته بود، اما می‌دانست که خون و سر حسین بن علی (ع) هم به تنهایی مانع تحریف تاریخ به وسیله معاویه نمی‌شد و این جهاد تییین زینبی بود که همه توطئه‌های امویان در جنگ روایت‌ها را خنثی کرد.
حاج قاسم با آگاهی و بصیرت می‌دانست تلاش حضرت امام (ره) در ملی کردن مقاومت تنها راه ادامه حیات اسلام ناب محمدی (ص) است و در این مکتب آموخت که باید این آرزوی امام راحل (ره) در شکل‌دهی به جبهه مقاومت را محقق سازد. او با شاگردی در مکتب امام (ره) فراگرفته بود که راز پیروزی «کانون نور و عدالت» در برابر «کانون جهل و بی عدالتی» قدرت یابی و امتی کردن مقاومت است. او با همین بصیرت نافذ خالصانه و صادقانه موفق شد جبهه مقاومت را در شرایطی که فضای مجازی ر‌ها و بی سر و سامان در خدمت جنگ نرم و شناختی دشمن قرار گرفته بود، به ثمر بنشاند. دشمن زمانی حاج قاسم را از ملت ایران گرفت که جبهه مقاومت و مقاومت ملت ایران در چند قدمی پیروزی قرار داشت و می‌دانست روشنگری‌های او در عرصه جهاد تبیین، بیش از مجاهدت‌هایش در جنگ سخت می‌تواند به این ملت کمک کند.

بدون تردید امروز هم که ادامه مقاومت ملت ایران به دلیل حجم سنگین آتش توپخانه دشمن در تحریف واقعیت‌ها به‌ویژه موفقیت‌های دولت سیزدهم، نیازمند بصیرتی مضاعف می‌باشد، با کمک روح بلند این مرد بزرگ ادامه خواهد یافت و اجازه نخواهد داد رسانه‌های غربی با کمک غربگرایان پروژه «نادم‌سازی از گذشته با هدف نومید‌سازی از آینده» را محقق سازند.

ملت ایران، امروز وجود حاج قاسم را زنده‌تر از همیشه در کنار خود احساس می‌کند و این توصیه خالصانه و صادقانه وی را فراموش نمی‌کند که فرمود: «برای نجات اسلام خیمه ولایت را ر‌ها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *