معاون برنامه ريزي و امور اقتصادي شركت مهندسي آبفاي كشور؛

میزان رضایت‌مندی مردم ملاک موفقیت مدیران عامل صنعت آب است

لینک کوتاه
مسعود خشايي

مسعود خشايي معاون برنامه ريزي و امور اقتصادي شركت مهندسي آبفاي كشور خاطر نشان كرد:ميزان موفقيت مديران عامل صنعت آب از دیدشرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور ميزان رضايت مردم مي باشد.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد:مراسم معارفه با حضور مسعود خشایی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفای کشور، محمدعلی شاه حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، مدیران عامل صنعت آب و برق استان و معاونین و مدیران این شرکت برگزار گردید.

مسعود خشایی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفای کشور خاطر نشان کرد: علارغم کمبود آب در استان کویری یزد، خوشبختانه 65 درصد از مردم این استان الگوی مصرف آب را رعایت می کنند و این نشان از فرهنگ سازی مداوم در خصوص مدیریت مصرف آب دارد اما موضوع دیگر که می بایست به آن پرداخته شود استفاده صنایع از پساب حاصل از جمع آوری فاضلاب می باشد و صنایع باید ملزم به استفاده از آن باشند.
وی افزود: میزان موفقیت مدیران عامل صنعت آب از دیدشرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور میزان رضایت مردم می باشد.

در این جلسه محمدعلی شاه حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در خصوص اینکه مهم ترین مسئله استان یزد مشکل کمبود آب می باشد افزود: اگر از یزدیها سوال نماییدکه مهم ترین مشکل استان چیست؟ به اتفاق خواهند گفت:آب،آب وآب . همچنین در مورد روستاها ، حدود 330روستای استان به صورت سیار آبرسانی می شدندکه اگر این امر انجام نمی شد مردم روستا از آب شرب نیز محروم می شدند و استان با مسئله جدی کمبود آب مواجه است.

جلال علمدار مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد نیز ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم گفت: بنده در این چه در مدت سرپرستی ونیز حالا به عنوان مدیر عامل این شرکت تمام سعی و تلاش خود و همکارانم جلب رضایت همشهریان بوده است ولی لازم به ذکر است با توجه به کمبود 900 لیتربرثانیه آب شرب در تابستان گذشته در استان و پرسنل شرکت آبفا حداکثر تلاش خود را جهت مدیریت مصرف و نیز تامین فشارمورد نیاز شبکه آب استان در تابستان گذشته را به حول و قوه الهی به انجام رساندند
وی تصریح کرد: در حال حاضر این شرکت بیش از 40 پروژه بزرگ در حال اجرا دارد که با به سرانجام رسیدن این پروژه ها مشکل تامین ذخیره سازی،انتقال وتوزیع آب شرب وبهداشت به حداقل خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *