بازدید مسئولان استانی و شهرستانی از پروژه گردشگری آریا باغ تفت

لینک کوتاه

فرماندار شهرستان تفت با همراهی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، مشاور استاندار، دستیار استاندار در امر مردمی دولت، بخشدار مرکزی تفت، شهردار تفت و رئیس شورای اسلامی شهر تفت از پروژه گردشگری آریا باغ تفت بازدید کرد.

به گزارش رطلوع یزد، «محمد دهشیری»فرماندار شهرستان تفت با همراهی  احمد آخوندی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، محمود زارع رشکوئیه،مشاور استاندار یزد، مسعود پارسافر به‌عنوان دستیار استاندار در امر مردمی دولت،وحید شاهدیشهردار تفت و ناصر دهقانی رئیس شورای اسلامی شهر تفت از پروژه گردشگری آریا باغ تفت بازدید کرد.

در این بازدید تصمیماتی در راستای پرداخت وام به این مجموعه در راستای بهره‌برداری از آن در آینده‌ی نزدیک و تأمین مصالح موردنیاز به‌منظور بهسازی کوچه منتهی به این پروژه اتخاذ شد.

پروژه گردشگری آریا باغ تفت شامل رستوران و تالار در متراژی باغ بر 5000 مترمربع در حال ساخت است و با اشتغال 20 نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در آینده‌ی نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *