بیانیه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد درخصوص اغتشاشات و اقدامات هنجارشکنانه اخیر آشوبگران

لینک کوتاه

به گزارش «روابط عموم​​​ی» دانشگاه آزاد یزد، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی یزد، بیانیه ای در خصوص اقدامات هنجارشکنانه اخیر آشوبگران صادر نمودند. متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در هفته آغازین بازگشایی دانشگاه ها، ما دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، ضمن ابراز همدردی با خانواده مرحومه امینی، خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به تمام ابعاد این حادثه تلخ و اطلاع رسانی فوری نتایج آن به عموم ملت ایران هستیم.

ما ضمن توصیه به اقشار مختلف ملت برای پیگیری مطالبات به حق خود در فضایی آرام و دور از التهاب و از طریق مجاری قانونی و عقلانی، خواستار اتخاذ تدابیر دقیق تر دستگاه‌های اجرایی برای پیشگیری از تکرار حوادث مشابه هستیم.

شرایط پیچیده و غبارآلود کنونی کشور هوشیاری و بصیرت همه بخش های جامعه را می طلبد، به ویژه دانشگاهیان که به عنوان قشر فرهیخته و اثر گذار، نقش بزرگی در جهت دهی افکار عمومی دارند و همواره در معرض توطئه های بدخواهان نظام بوده اند تا با بهره گیری از احساسات پاک و روحیه حق طلبی جوانان دانشجو به اهداف پلید خود در به انحراف کشاندن آرمانهای مقدس دانشجویان برسند.

لذا ما اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد ضمن اعلام مرزبندی صریح خود با جریاناتی که همصدا با معاندین قصد ایجاد اخلال و بی‌نظمی در روند آغاز سال تحصیلی و بازگشایی دانشگاه‌ها را دارند، بر اساس رسالت علمی و تربیتی خود، پرشور تر از گذشته در کلاس‌های درس حاضر شده و اجازه سوء استفاده دشمنان قسم خورده ایران اسلامی از شرایط موجود را نمی دهیم.
دانشگاه، مرکز اندیشه ورزی و برگزاری محافل علمی و گفتگومحور است و همچون گذشته در شفاف سازی و پاسخگویی به شبهات، پیشران تعالی کشور خواهد بود ان شاالله

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *