در پی عمکلرد درخشان باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد؛

کرسی نمایندگی باشگاه‌های والیبال ایران به یزدی ها رسید

لینک کوتاه
فدراسیون والیبال ایران

"حمیدرضا شرافت" عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال ایران شد.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد، نشست شهریورماه 1401 هیئت رئیسه فدراسیون والیبال ایران با محوریت بررسی عملکرد تیم‌های ملی والیبال، به ریاست محمدرضا داورزنی رئیس این فدراسیون و با حضور سیدرضا صالحی امیری رئیس سابق کمیته ملی المپیک، محسن منصوری استاندار تهران، علی اصغر مونسان وزیر سابق میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، نمایندگان باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد و غیره در محل فدراسیون والیبال برگزار شد.
در این نشست حمیدرضا شرافت رئیس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد به عنوان نماینده کل باشگاه های والیبال ایران در هیئت رئیسه فدراسیون والیبال صاحب کرسی شد تا افتخار تنها کرسی باشگاهی هیئت رئیسه به یزدی ها برسد که این مهم به نوبه خود و در تاریخ ورزش حرفه ای یزد نیز کم نظیر است؛ عضویت محمود افشاردوست مشاورعالی این باشگاه نیز در هیئت رئیسه از دیگر افتخاراتی بود که نصیب شهدابی ها شد.
شایان ذکر است باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد با عملکرد درخشان خود در تامین زیرساخت‌های حرفه ای ورزش والیبال، استانداردسازی تجهیزات و زیرساخت ها با معیارهای استاندارد جهانی، کسب افتخارات ملی و آسیایی و البته توجه ویژه به تیم‌های پایه و تربیت بازیکنان بومی، سبب شد تا جز باشگاه های برتر تاریخ والیبال ایران برشمرده شده و مورد توجه ویژه مسئولان ارشد این فدراسیون قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *