با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد؛

برگزاری پویش بزرگ خاطره نگاری دانشگاهیان با عنوان « بر بال فرشته ها»

لینک کوتاه

پویش بزرگ خاطره نگاری با عنوان « بر بال فرشته ها» ویژه دانشگاهیان سراسر کشور با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد برگزار می شود.

به گزارش طلوع یزد،احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در گفت و گو با خبرنگاران از برگزاری پویش بزرگ خاطره نگاری با عنوان « بر بال فرشته ها» ویژه دانشگاهیان سراسر کشور با همکاری این اداره کل خبر داد.

وی افزود: این پویش به منظور خاطره نگاری از سفر پیاده روی اربعین حسینی همزمان با این ایام برگزار می شود که دانشگاه میبد با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان میزبان این پویش هستند.

عابدی گفت: جوایز بخش دانشجویی آن شامل نفر اول 30 میلیون ریال، نفر دوم 20 میلیون ریال، نفر سوم 10 میلیون ریال و سه اثر قابل تقدیر نیز هر کدام 5 میلیون ریال اهدا می شود.

وی ادامه داد: در بخش اساتید و کارمندان نیز نفر اول 30 میلیون ریال، نفر دوم 20 میلیون ریال، نفر سوم 10 میلیون ریال و سه اثر قابل تقدیر نیز هر کدام 5 میلیون ریال اهدا می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت: دبیرخانه جهت ارسال آثار نیز دانشگاه میبد با پست الکترونیکی « cultural@meybod.ac.ir » یا شماره 09960182091 تماس حاصل نمایند.

وی گفت: زمان پایان ارسال آثار 30 مهرماه است.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *