برگزاری مرحله استانی چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو در برق منطقه‌ای یزد

لینک کوتاه

چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو ویژه کارکنان، همسران و فرزندان دانشجوی تحت تکفل، به صورت مجازی و به میزبانی شرکت برق منطقه‌‌ای یزد برگزار شد.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌‌ای یزد، حسن صالحی وزیری دبیر شورای فرهنگی این شرکت عنوان کرد: مرحله استانی چهاردهمین دوره از مسابقات قرآنی وزارت نیرو در پنج رشته حفظ، تفسیر، تحقیق موضوعی، قرائت تحقیق و قرائت ترتیل و در دو گروه خواهران و برادران برگزار شد.
وی با اشاره به استقبال مناسب همکاران صنعت آب و برق استان یزد از برگزاری این دوره از مسابقات خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات که با رقابت بیش از ۴۰۰ نفر از همکاران و همسران همکار صنعت آب و برق برگزار شد، قریب به ۱۰۰ نفر از همکاران و همسران همکار شرکت برق منطقه‌‌ای یزد نیز حضور فعال داشتند.
وی همچنین گفت: رتبه‌های برتر مرحله استانی چهاردهمین دوره از مسابقات قرآنی وزارت نیرو، به مرحله کشوری این مسابقات که در آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود، راه خواهند یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *