متهم ماینرهای قاچاق در یزد به پرداخت 20 میلیارد جریمه محکوم شد

لینک کوتاه

مدیرکل تعزیرات حکومتی یزد از ضبط ماینرهای مکشوفه قاچاق دراین استان خبر داد و گفت:‌ بعد از بررسی های انجام شده متهم این پرونده به پرداخت بیش از 20 میلیارد ریال محکوم شد.

علی‌اکبر مختاری مدیرکل تعزیرات حکومتی یزد، در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس از این استان اظهار کرد: به دنبال گزارش پلیس آگاهی انتظامی اشکذر، مبنی بر نگهداری کالای قاچاق (۲۹ دستگاه کیس ماینر) در این شهرستان و ارجاع آن به اداره کل تعزیرات حکومتی استان، پس از تشکیل پرونده ، شعبه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی، با احضار متهم و اخذ آخرین دفاعیات، به دلیل ناتوانی متهم از ارائه مدارک گمرکی، پس از رسیدگ ، اتهام قاچاق وی را محرز و مسلم شد.

وی افزود: متهم این پرونده علاوه بر ضبط کیس ماینرهای مکشوفه قاچاق ، به بیش از پرداخت مبلغ دو میلیارد و ۷۸۵ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تصریح کرد: پرونده مذکور پس از سیر مراحل قانونی و قطعیت آن ، پرونده اجرا و جریمه نقدی صادره وصول و کالای وی ضبط گردید.

مختاری همچنین با اشاره به کشف تعداد پنج دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال و تشکیل پرونده در تعزیرات حکومتی مهریز گفت : ارزش تقریبی این دستگاه‌ها دو میلیارد ریال برآورده شده که این پرونده نیز در اداره تعزیرات حکومتی شهرستان مهریز در حال بررسی است.

منبع: خبرگزاری فارس

لینک منابع استفاده شده:

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *