رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد تصریح کرد:

تملک منابع آبی زیرزمینی و حذف انشعابات آب شرب دو رکن اصلی در حوزه آب

لینک کوتاه

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد تملک منابع آبی زیرزمینی و حذف انشعابات آب شرب را دو رکن اصلی در حوزه آب در راستای حذف انشعابات شهری و جداسازی شبکه آبیاری فضای سبز از آب شرب عنوان کرد.

به گزارش طلوع یزد، محمد سعید کاشفی در جریان بازدید از عملیات خط انتقال آب از چاه میدان مادر به شبکه شریانی آبیاری درختان در سطح منطقه سه شهرداری، گفت: به منظور توسعه شبکه آب خام و بهره برداری بهینه از منابع آب و جداسازی شبکه آبیاری از آب شرب، در سال گذشته با مساعدت شهردار یزد و طبق توافق انجام شده با شرکت صفائیه، چاه میدان مادر به مبلغ ۲۶۰ میلیارد ریال تملک و برنامه ریزی جهت طراحی شبکه آب و استفاده از آن آغاز شد.

وی صرفه جویی در مصرف آب یکی از اهداف اصلی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برشمرد و به ضرورت احداث شبکه آب خام و جداسازی شبکه آب شرب تأکید کرد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد افزود: این هدفگذاری در راستای حفظ و بهره وری منابع آب شهری بوده و قطعاً به توسعه پایدار و آبادانی شهر یزد کمک خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *