دکتر امینی:

برگزاری دوره‌های تخصصی و مهارتی کوتاه مدت تابستان برای اکثر رشته ها در رده های سنی مختلف

لینک کوتاه

مدیر توانمند سازی دانشگاه آزاد اسلامی یزد از اجرای طرح جامع برای بسیاری رشته‌ها، در رده‌های سنی مختلف با ارائه گواهینامه معتبر در تابستان امسال خبر داد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، دکتر محمد امینی مدیر توانمندسازی آزاد یزد اظهار کرد: با توجه به پیشرفت روزافزون علوم و فناوری، د...

به گزارش طلوع یزد به نقل از  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، دکتر محمد امینی مدیر توانمندسازی آزاد یزد اظهار کرد: با توجه به پیشرفت روزافزون علوم و فناوری، در دنیای امروزی آموزش های عمومی، تخصصی و مهارتی مستمر از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. در چنین شرایطی، هر نیروی انسانی جویای کار حتی با داشتن مدرک دانشگاهی به کسب حداقل یک تخصص یا مهارت برای ورود به بازار رقابتی کار نیاز دارد. دکتر امینی ادامه داد: به همین منظور دانشگاه آزاد اسلامی یزد تصمیم جدی دارد تا حضور بسیار مؤثری در عرصه آموزش های عمومی، تخصصی و مهارتی کوتاه مدت و میان مدت به ویژه از طریق تأسیس و فعالیت دانشکده های مهارت و کارآفرینی، مدارس عالی مهارتی، هنرستان های جوار دانشگاهی، مراکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی، مراکز سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای برای ایجاد فرصتهای برابر آموزشی با استفاده از تمامی ظرفیتها و امکانات موجود، دانش و تجربیات اعضای هیأت علمی، غیرهیأت علمی و استادکاران ماهر داشته باشد. وی افزود: بدین منظور دانشکده مهارت و کارآفرینی با همکاری دفتر توانمندسازی و مهارت های کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی یزد،مدارس سما، مرکز آموزش های تخصصی، مدرسه عالی مهارتی تکنولوژی، مدرسه عالی مهارتی دنیای خوراکی‌ها و آشامیدنی‌ها، مدرسه عالی مهارتی استایلینگ و مدرسه عالی مهارت آرایشگری و اساتید خبره و متخصص در نظر دارد در تابستان ۱۴۰۳ با اجرای یک طرح جامع برای تمامی رشته ها و در رده های سنی مختلف (کودکان، نوجوانان، جوانان و سالمندان) اقدام به برگزاری دوره های تخصصی و مهارتی کوتاه مدت همراه با اعطای گواهینامه معتبر می کند. مدیر توانمندسازی دانشگاه آزاد اسلامی یزد متذکر شد: متقاضیان می توانند با مراجعه به صفحه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در سامانه مشکات دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس https://meshkat.iau.ir/iauyazd دوره های مختلف را مشاهده و ثبت نام نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 03531872223 تماس گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *