در نشست حلقه صالحین بسیج کارکنان دانشگاه آزاد یزد مطرح شد؛

رفتار و سیره شهید رئیسی ملاکی برای انتخاب رئیس جمهور است

لینک کوتاه

مسئول سیاسی بسیج اساتید کشور گفت: گفتار، سیره و رفتار شهید رئیسی می‌تواند ملاکی برای گزینش مردم و روش کار روسای جمهوری بعدی باشد.

به گزارش طلوع یزد به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد،سلطان زاده، مسئول سیاسی بسیج اساتید کشور در نشست حلقه صالحین دانشگاه آزاد یزد که با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار شد اظهار داشت: با نگاه به ۴۵ سال گذشته همیشه تهدید‌های زیادی وجود دارد که توانسته‌ایم آن تهدید‌ها را به فرصت تبدیل کنیم.
مسئول سیاسی بسیج اساتید کشور در مورد مصادیق این تهدید‌ها اظهار کرد: در سال ۵۸ جنگ تحمیلی شروع شد و به مدت ۸ سال بهترین جوانان را از دست دادیم، اما در نهایت پیروزی و شکست ناپذیری ملت ایران به جهان اثبات شد. خبر ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی؛ حضرت امام خمینی «ره» همه را ناراحت کرد ولی جانشینی مقام معظم رهبری این ناراحتی را به خوشحالی و امید مبدل کرد.
وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری، مبنی بر حماسه انتخابات پیش رو تکمیل کننده و بدرقه حماسه شهیدان خدمت است؛ گفت: شهدای خدمت برترین مسئولین کشور بودند و بدرقه میلیونی برای آنها انجام شد و در این مسیر باید مشارکت بالا در آرای مردم را داشته باشیم.
سلطان زاده گفت: سیره و رفتار شهید رئیسی می‌تواند سرمشقی برای گزینش مردم و روش کار روسای جمهوری بعدی باشد. ایشان کشور را معطل بیرون و مشکلات را به برجام گره نزد، بلکه با تلاش جهادی و شبانه روزی از موضع اقتدار برای مذاکرات وارد شد.
سلطان زاده گریزی به مناظرات انتخابی کشور زد و گفت: در مناظره اول اخلاق رعایت شد، مردم پیداست با دیدن مناظرات به کاندیداتوری رای می‌دهند که صحبت‌ها و عملکرد سابق او بتواند سفره مردم، قدرت خرید و معیشت آنان را سامان دهد.
وی وظیفه دانشگاهیان را در شرایط کنونی حساس دانست و گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری افزایش کارآمدی است.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *