تامین نیازهای انتخاباتی در یزد؛ آمادگی ۴۹۰ راننده و خودرو برای پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد

لینک کوتاه

مسئول کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد گفت: با همکاری ۴۹۰ راننده و خودرو پشتیبانی لازم برای برگزاری انتخابات در شهرستان یزد انجام می شود.

به گزارش طلوع یزد به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، زلیخا زارع، در حاشیه برگزاری نشست کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد اظهار کرد :۴۹۰ راننده و خودرو اعم از سواری، مینی بوس و… آماده ارائه خدمات پشتیبانی برای همکاری با ستاد انتخابات شهرستان یزد در روز رای گیری هستند.

وی تصریح کرد: از این وسایل نقلیه به منظور حمل و نقل عوامل اجرایی، اعضای ستاد انتخابات شهرستان به صندوق‌های اخذ رای و همچنین تسهیل در فرآیند انتخاباتی استفاده می‌شوند.

زارع ادامه داد: در حال حاضر، در شهرستان یزد ۳۴۳ صندوق اخذ رای در شعبه‌های ثابت شهری و روستایی آماده‌ شده است که از این تعداد،334 شعبه در شهرستان یزد، 9 شعبه در بخش اکرم آباد و ۲۵ شعبه به صورت سیار در نقاط مختلف مستقر خواهند شد. تا تمامی شهروندان دسترسی راحت‌تری به صندوق‌های رأی داشته باشند.

مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان با بیان اینکه که تمامی تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه و سالم با استفاده از تجهیزات و وسایل نقلیه مناسب انجام شده است. ابراز امیدواری کرد: این اقدامات به تسریع در برگزاری فرایند انتخابات کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *