یزد مهیای انتخاباتی ماندگار؛ برگزاری کارگاه‌های آموزشی نمایندگان فرماندار در یزد؛ تدارک فرمانداری برای انتخاباتی بی‌نظیر

لینک کوتاه

سیدمحمدرضا مدرسی، فرماندار یزد، در حاشیه برگزاری دوره‌های آموزشی نمایندگان فرماندار گفت: هدف این کارگاه‌ها، افزایش آمادگی برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با حضور حداکثری و بهبود فرآیندهای اجرایی انتخابات است.

به گزارش طلوع یزد به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد سیدمحمدرضا مدرسی، فرماندار یزد، در حاشیه برگزاری دوره‌های آموزشی نمایندگان فرماندار اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن انتخابات و برنامه‌هایی که ستاد انتخابات بر عهده دارد، برای برگزاری انتخاباتی سالم، پرشکوه و با حضور حداکثری، لازم بود جلساتی با نمایندگان فرماندار برگزار کنیم.
وی تصریح کرد:به همین منظور سلسله نشست‌هایی را به صورت کارگاه‌های آموزشی برنامه‌ریزی کردیم تا نمایندگان فرماندار با قوانین و مقررات انتخابات ریاست جمهوری، زمان شروع انتخابات، زمان تحویل گرفتن اقلام و صندوق‌های رای و همچنین هماهنگی با نیروهای انتظامی، عوامل نظارتی و کاربران فناوری اطلاعات آشنا شوند.

مدرسی افزود: سعی شد در این جلسات، با حضور نمایندگان محترم فرماندار در شعب اخذ رای، مسائل مختلف را هماهنگ و تبادل نظر کنیم و به سوالات و شبهات پاسخ دهیم تا بتوانیم در روز هشتم تیرماه، انتخاباتی در آرامش و به دور از هرگونه حاشیه یا مسائل احتمالی برگزار کنیم.

رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان ادامه داد: در این گردهمایی‌ها به نقطه نظرات و نقاط ضعفی که در دوره‌های گذشته وجود داشت و تجربیاتی که کسب شده بود، توجه کرده و آن‌ها را به کار می‌بریم تا به اصلاح امور و ارتقای کیفیت فرآیند برگزاری انتخابات بپردازیم. هدف ما کمک به برگزاری انتخاباتی به یادماندنی و تاریخی در اذهان عمومی است.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. این سایت توسط ریکپچا محافظت می شود و خط مشی رازداری و شرایط خدمات گوگل اعمال می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *